Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox:

tez musimy cos takiego nagrac :decayed:

jak przyjedziesz kiedyś w końcu na spota to nagramy :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe

Widze chociaż raz zrozumiałeś moje przesłanie... :decayed::polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe

Ja przeliczam na gorzołe ...... :gwizdanie: :tongue4: Piwo :sick3:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe

Ja przeliczam na gorzołe ...... :gwizdanie: :tongue4: Piwo :sick3:

tez wole wyzszy procent, chociaz od 31grudnia nie pilem alko :confused4:
Opublikowano

Łączymy się z Tobą w bólu... :kox: :kox: :kox::wink4:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: z powodu filmiku pewnie wpadnie

grunt to motywacja :decayed::wink4:

ja mhm

Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję :sarcastic:

inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe

Ja przeliczam na gorzołe ...... :gwizdanie: :tongue4: Piwo :sick3:

tez wole wyzszy procent, chociaz od 31grudnia nie pilem alko :confused4:

a ja się dziś wyłamałem, zakupiłem łyszkę i się delektuję [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________łogień

http://otomoto.pl/kawasaki-z-750-piekny-jak-nowy-z-abs-M2757635.html

Opublikowano

a ja się dziś wyłamałem, zakupiłem łyszkę i się delektuję

szczesciarz :decayed:

Łączymy się z Tobą w bólu... :kox: :kox: :kox::wink4:

:tongue4: jeszcze sobie to odbije :kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:41_________________________________________________
no ladny, kolor mi sie nie podoba ale motor :kox:

ale cena tez niezla

Opublikowano

Nooo.... Motorek za***isty..... :good: Cena do przyjęcia :tongue4:

Opublikowano

Nooo.... Motorek za***isty..... :good: Cena do przyjęcia :tongue4:

do przyjęcia jest to, że zapijam kolejnego drina - w sumie to piję "zdrowie" mojego dziadka - dziś byłem na pogrzebie, dziadzia 88lat przeżył II Wojna Światowa itp...my tego nie dożyjemy....gorzała nas wykończy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co jest z Tobą :mysli:

Opublikowano

Nooo.... Motorek za***isty..... :good: Cena do przyjęcia :tongue4:

do przyjęcia jest to, że zapijam kolejnego drina - w sumie to piję "zdrowie" mojego dziadka - dziś byłem na pogrzebie, dziadzia 88lat przeżył II Wojna Światowa itp...my tego nie dożyjemy....gorzała nas wykończy

Z miła chęcią też bym się napił..... ale robie detox do 10 lutego :decayed: później znowu detox i dopiero w BT znowu się napije.

No ale niestety smutna prawda jest taka, że tylu lat napewno nie dożyje przy mojim trybie życia :confused4:

Opublikowano

Nooo.... Motorek za***isty..... :good: Cena do przyjęcia :tongue4:

do przyjęcia jest to, że zapijam kolejnego drina - w sumie to piję "zdrowie" mojego dziadka - dziś byłem na pogrzebie, dziadzia 88lat przeżył II Wojna Światowa itp...my tego nie dożyjemy....gorzała nas wykończy

Z miła chęcią też bym się napił..... ale robie detox do 10 lutego :decayed: później znowu detox i dopiero w BT znowu się napije.

No ale niestety smutna prawda jest taka, że tylu lat napewno nie dożyje przy mojim trybie życia :confused4:

ja też dlatego szukam moto :kox:

Opublikowano

Nooo.... Motorek za***isty..... :good: Cena do przyjęcia :tongue4:

do przyjęcia jest to, że zapijam kolejnego drina - w sumie to piję "zdrowie" mojego dziadka - dziś byłem na pogrzebie, dziadzia 88lat przeżył II Wojna Światowa itp...my tego nie dożyjemy....gorzała nas wykończy

Z miła chęcią też bym się napił..... ale robie detox do 10 lutego :decayed: później znowu detox i dopiero w BT znowu się napije.

No ale niestety smutna prawda jest taka, że tylu lat napewno nie dożyje przy mojim trybie życia :confused4:

ja też dlatego szukam moto :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: z wieczora

ja właśnie byłem w żabce o zakupiłem 3 piwka - wyłamałem się, ale o 22 mecz Real vs. Barca :kox:

Opublikowano
:bry: :bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.