Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nieźle nakręceni :kox: :kox:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 15:04_________________________________________________

to co ze slizgiem?? :naughty:

ja zaraz się zbieram polatać po okolicznych drogach :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

U mnie drogi w większości czarne :confused4: za ciepło jest.

Dodatkowo zgarnąłem dziś 0,5 spirytu za fuchę więc siłą rzeczy nie jeżdżę już nigdzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nieźle nakręceni :kox: :kox:

za***isty filmik :) przygarnął bym taką kamerke gopro :naughty:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=32371 :kox:

Opublikowano

Śniegu fciuulll!!!! :kox: :kox: :kox: Wszędzie biało i cały czas sypie! :evil:

Opublikowano

Śniegu fciuulll!!!! :kox: :kox: :kox: Wszędzie biało i cały czas sypie! :evil:

:> :> :>

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

:naughty: :naughty:

Naqrrwia cały czas białym puchem! :kox::good:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

:naughty: :naughty:

Naqrrwia cały czas białym puchem! :kox::good:

a Tyś się zaciął czy co :cool1:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

:naughty: :naughty:

Naqrrwia cały czas białym puchem! :kox::good:

a Tyś się zaciął czy co :cool1:

Czy co. :decayed:
Opublikowano

Cholera czemu piłem :disgust: Teraz jest elegancko na drogach,bialutko,ślisko i mało kto jeździ :kox:

Opublikowano

Oko to masz fajnie bo jest u ciebie dojebane rondo i mozesz tam w kolko smigac :decayed::tongue4:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

:naughty: :naughty:

Naqrrwia cały czas białym puchem! :kox::good:

a Tyś się zaciął czy co :cool1:

Czy co. :decayed:

to luz :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 19:33_________________________________________________

Cholera czemu piłem :disgust: Teraz jest elegancko na drogach,bialutko,ślisko i mało kto jeździ :kox:

bo jesteś alkoholikiem :naughty: :naughty:

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

jaaaaasne

Opublikowano
  • Autor

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

jeeszczeee nieee :decayed:
Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

jeeszczeee nieee :decayed:

ja potrafię powiedzieć sobie STOP :naughty:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

jeeszczeee nieee :decayed:

ja potrafię powiedzieć sobie STOP :naughty:

ale z wykonaniem gorzej co :polew:

Opublikowano

curva, byłem odśnieżyć samochód, a tu dalej sypie :gwizdanie:

po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów :decayed:

musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie:

kac trzyma :D

nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca :)

jeeszczeee nieee :decayed:

ja potrafię powiedzieć sobie STOP :naughty:

pisała Basia po Sylwku ..............potwierdzała Twoją wersję :gwizdanie:

tyle tylko ,że wyszło ,że masz mocną glowę ,a nie silną wolę :decayed:

bo ponoć chętni do picia popadali :tongue4:

więc z tą silną Twoją wolą to ma tyle wspólnego co z bezawaryjnością mojego silnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.