Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba coś jednak z tego będzie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mario przyjezdzasz jutro? to gry bym ci oddal :wink:

Opublikowano
Mario przyjezdzasz jutro? to gry bym ci oddal :wink:
Jak nie przyjedzie to ja je wezmę. :good::wink4: Może przywiozę coś z mojej kolekcji. :wink4:
Opublikowano

Kędzior mnie nie będzie bo 2 zmiane ale możesz dac akjamowi :wink: Ja wpadne za tydzień bo bede mial na rano :naughty:

Opublikowano

ok :wink: ja teraz gram w siatkowke i pingponga na movie :decayed: super zabawa :banan:

Opublikowano
ok :wink: ja teraz gram w siatkowke i pingponga na movie :decayed: super zabawa :banan:

A pingla masz demo czy full wersje ???

Opublikowano

full, i jest bardzo duza roznica w grze na demo a full

Opublikowano

A jest dobry Hot News z świata gier... jeszcze ciepły ... a mianowicie ... jeszcze w tym roku pojawi się ... uwaga uwaga ... Carmageddon Reincarnation.... :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

full, i jest bardzo duza roznica w grze na demo a full

Zapodaj linka do auklcji allegro z ta grą ??? To jest sport champion czy cosik innego ???

Opublikowano

Ja mam Sport Champions jakby ktoś chciał! Zaebista gra w tenisa, siatkówka, strzelanie z łuku... :good: Na dwa move'y zaebista!

Opublikowano
Ja mam Sport Champions jakby ktoś chciał! Zaebista gra w tenisa, siatkówka, strzelanie z łuku... :good: Na dwa move'y zaebista!

Jak masz full to ja chce :wink: bo ja mam tylko demko z start packa :kwasny:

Opublikowano
Ja mam Sport Champions jakby ktoś chciał! Zaebista gra w tenisa, siatkówka, strzelanie z łuku... :good: Na dwa move'y zaebista!

dokladnie, nawet na 1 mova jest spoko z siatkowka jesli sie gra w towarzystwie :kox:

Opublikowano

Mam dokłądnie to samo! :good:

Opublikowano

Mario to sie zdziwisz jest roznica w graniu miedzy demo a pelna.

i trzeba miec sporo miejsca co by drugiej osoby przypadkiem nie znokautowac :decayed:

Opublikowano
Mam dokłądnie to samo! :good:

OK to bede w następny wtorek to chetnie pożycze lub odkupie jak wolisz ... :wink:

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

I uncharted bym potrzebował na weekend żeby wiedziec czy sobie kupic bo nie grałem jeszcze w ta serie :wink:

Moge tez cos pozyczyc w zamian.

Opublikowano
Ja mam Sport Champions jakby ktoś chciał! Zaebista gra w tenisa, siatkówka, strzelanie z łuku... :good: Na dwa move'y zaebista!

Jak masz full to ja chce :wink: bo ja mam tylko demko z start packa :kwasny:

Ok!
Ja mam Sport Champions jakby ktoś chciał! Zaebista gra w tenisa, siatkówka, strzelanie z łuku... :good: Na dwa move'y zaebista!

dokladnie, nawet na 1 mova jest spoko z siatkowka jesli sie gra w towarzystwie :kox:

Super zabawa! :good:
Mam dokładnie to samo! :good:
Opublikowano
Mario to sie zdziwisz jest roznica w graniu miedzy demo a pelna.

i trzeba miec sporo miejsca co by drugiej osoby przypadkiem nie znokautowac :decayed:

Ja gram solo ... moja ma swoja konsole ... :wink:

Opublikowano
Mam dokłądnie to samo! :good:

OK to bede w następny wtorek to chetnie pożycze lub odkupie jak wolisz ... :wink:

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

I uncharted bym potrzebował na weekend żeby wiedziec czy sobie kupic bo nie grałem jeszcze w ta serie :wink:

Moge tez cos pozyczyc w zamian.

Coś wymienimy na tydzień, dwa i będzie git. Mam Uncharted 2 i 3... :wink4: I Batmana Arkham City...

Opublikowano
Mam dokłądnie to samo! :good:

OK to bede w następny wtorek to chetnie pożycze lub odkupie jak wolisz ... :wink:

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

I uncharted bym potrzebował na weekend żeby wiedziec czy sobie kupic bo nie grałem jeszcze w ta serie :wink:

Moge tez cos pozyczyc w zamian.

Coś wymienimy na tydzień, dwa i będzie git. Mam Uncharted 2 i 3... :wink4: I Batmana Arkham City...

To elagancko bo batman tez mnie kusi i ogladałem wiele gameplay z tej gry ... kedzior Ci da te moje gry tam masz jakiegos motorstorma i killzone 3 i cosik tam jeszcze a jak masz chęci na coś innego z mojej listy np. GT5 czy Splitsecond lub inne to pisz :wink:

Opublikowano

jutro wezmę od Kędziora coś od Ciebie i później wymienimy. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.