Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też nie jadę

Pany a nie lepiej przypierdolić 4.2 V8 w simie patrząc na to że robię ok 5kkm miesięcznie to nawet w LPG by się nie spinało finansowo ale brzmienie silnika i niekończąca się moc - w sensie nie męczącego się silnika , kultura pracy no i ten prestiż :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja też nie jadę

Pany a nie lepiej przypierdolić 4.2 V8 w simie patrząc na to że robię ok 5kkm miesięcznie to nawet w LPG by się nie spinało finansowo ale brzmienie silnika i niekończąca się moc - w sensie nie męczącego się silnika , kultura pracy no i ten prestiż :decayed:

koszta utrzymania w uj wysokie, wiesz ile kosztuje wymiana oleju+ filtry w takim smoku ? a co 3mies musiałbys to robić.... sprawdź cenę części eksploatacyjnych itp

Opublikowano
:kox: Tak! Tak zrób! :naughty:
Opublikowano
ja też nie jadę

Pany a nie lepiej przypierdolić 4.2 V8 w simie patrząc na to że robię ok 5kkm miesięcznie to nawet w LPG by się nie spinało finansowo ale brzmienie silnika i niekończąca się moc - w sensie nie męczącego się silnika , kultura pracy no i ten prestiż :decayed:

Zaczynam nabierać szacunku dla Twojej gejowskiej osoby jak to czytam ... :polew::polew::polew::polew::polew:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

ja też nie jadę

Pany a nie lepiej przypierdolić 4.2 V8 w simie patrząc na to że robię ok 5kkm miesięcznie to nawet w LPG by się nie spinało finansowo ale brzmienie silnika i niekończąca się moc - w sensie nie męczącego się silnika , kultura pracy no i ten prestiż :decayed:

koszta utrzymania w uj wysokie, wiesz ile kosztuje wymiana oleju+ filtry w takim smoku ? a co 3mies musiałbys to robić.... sprawdź cenę części eksploatacyjnych itp

stanley ale kto bogatemu zabroni ????:naughty:

Opublikowano

wiem, wiem - katowicki snob :decayed:

Opublikowano
wiem, wiem - katowicki snob :decayed:

Snob nie snob... jak mało jexdzi to czemu nie ... tylko kwestia ubezpieczenia ...:wink:

Opublikowano

szlachta się bawi :naughty:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

ale mam kurewa sygnature :kox:

Opublikowano
szlachta się bawi :naughty:

Gdzie tu jakas szlachta ???? Banda kiboli ... :facepalm:

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Jak ty to zrobiłes ???

Opublikowano

troszkę obciąłem :kwasny:

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

szlachta się bawi :naughty:

Gdzie tu jakas szlachta ???? Banda kiboli ... :facepalm:

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Jak ty to zrobiłes ???

edytuj sygnaturę....

Opublikowano

Jak ?? Nie ma nigdzie w profilu i ustawieniach edycji sygnatury...

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

Mam ale nie wiem jak to powiekszyć ... :kwasny:

Opublikowano
szlachta się bawi :naughty:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

ale mam kurewa sygnature :kox:

zaś dostali wjebane :grin:

a co do V8 to fajnie by wyglądał przedstawiciel/doradca podjeżdżający na spotkanie takim sprzętem :decayed:

pyrsk Pany widzieliście teledysk do alkoholizmu ? ma jakieś 2-3 tygodnie

Opublikowano

Miszka nom 4.2 bylby kox ale musialbys sie rozgladnac ile utrzymanie takiej furmanki kosztuje, pewnie kazda czesc z 2xdrozsze niz do standardowej

Opublikowano

trzeba zejść na ziemię

po 1 S4 B6 = +- 60k

po 2 nie mam tyle kasy

po 3 fajnie by było mieć takie coś

po 4 ma ktoś pożyczyć 100zł

:polew:

Opublikowano

Miszka kawalek jest juz dosc stary :wink: ale teledysk nowka :decayed: kawalek dobry :thumbup1:

Opublikowano

wróciłem z :drunk: na wpół zimny.....:peace:

Opublikowano
szlachta się bawi :naughty:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

ale mam kurewa sygnature :kox:

zaś dostali wjebane :grin:

:whistling::whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.