Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
max o 12 zdupiam bo o 3:30 wstaję :kwasny:

Czemu tak wcześnie wstajesz ??? Poyebało Cie ??? :whistling:

juz pisałem szukaj kórwo :kox::decayed:

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

a świstak siedzi i zawija w sreberka :grin:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

weśśśśśśśśśśśśsss bo pomyślimy, że serio gadasz :polew::polew::polew:

Opublikowano

Z tego co pisze to chyba dostał fuche Kościelnego ... :polew::polew:

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

weśśśśśśśśśśśśsss bo pomyślimy, że serio gadasz :polew::polew::polew:

Ale ja poważnie serio gadam :facepalm:

Aż nie chce mi się wierzyć że takie czasy nadejdą :kwasny:

Mario na kościelnego się nie nadaję :thumbdown:

Opublikowano

curwa juz to kilka dni temu obczaiłem :polew::polew::polew::polew:

http://www.google.pl/imgres?q=lay%27s+o+smaku+%C5%BCyda&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=578&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=oOl9ewLnivZUgM:&imgrefurl=http://www.fotojaja.pl/czarny-humor/392-lays-zydzi-prosto-z-pieca.html&docid=CGD9KHWzPYC8eM&imgurl=http://www.fotojaja.pl/attachments/czarny-humor/527d1314644970-lays-zydzi-prosto-z-pieca-lays.jpg&w=580&h=580&ei=LGJ_T7vnI6Hb4QS6q-ThBw&zoom=1&iact=rc&dur=573&sig=108734585318300816161&page=1&tbnh=124&tbnw=123&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:0,i:65&tx=61&ty=52

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

weśśśśśśśśśśśśsss bo pomyślimy, że serio gadasz :polew::polew::polew:

Ale ja poważnie serio gadam :facepalm:

Aż nie chce mi się wierzyć że takie czasy nadejdą :kwasny:

Mario na kościelnego się nie nadaję :thumbdown:

to faktycznie masz przejebane skoro musisz przestać pić a widzisz w tym problem :polew:

Opublikowano
curwa juz to kilka dni temu obczaiłem

:polew::polew::polew::polew:

http://www.google.pl/imgres?q=lay's+o+smaku+żyda&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=578&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=oOl9ewLnivZUgM:&imgrefurl=http://www.fotojaja.pl/czarny-humor/392-lays-zydzi-prosto-z-pieca.html&docid=CGD9KHWzPYC8eM&imgurl=http://www.fotojaja.pl/attachments/czarny-humor/527d1314644970-lays-zydzi-prosto-z-pieca-lays.jpg&w=580&h=580&ei=LGJ_T7vnI6Hb4QS6q-ThBw&zoom=1&iact=rc&dur=573&sig=108734585318300816161&page=1&tbnh=124&tbnw=123&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:0,i:65&tx=61&ty=52

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

weśśśśśśśśśśśśsss bo pomyślimy, że serio gadasz :polew::polew::polew:

Ale ja poważnie serio gadam :facepalm:

Aż nie chce mi się wierzyć że takie czasy nadejdą :kwasny:

Mario na kościelnego się nie nadaję :thumbdown:

to faktycznie masz przejebane skoro musisz przestać pić a widzisz w tym problem :polew:

Problemu z tym nie mam tylko że organizm się przyzwyczaił do nocnych % a teraz trzeba będzie przejść na soczki :grin::grin::grin:

Opublikowano

idę na drzemkę

Opublikowano
curwa juz to kilka dni temu obczaiłem :polew::polew::polew::polew:

http://www.google.pl/imgres?q=lay's+o+smaku+żyda&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=578&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=oOl9ewLnivZUgM:&imgrefurl=http://www.fotojaja.pl/czarny-humor/392-lays-zydzi-prosto-z-pieca.html&docid=CGD9KHWzPYC8eM&imgurl=http://www.fotojaja.pl/attachments/czarny-humor/527d1314644970-lays-zydzi-prosto-z-pieca-lays.jpg&w=580&h=580&ei=LGJ_T7vnI6Hb4QS6q-ThBw&zoom=1&iact=rc&dur=573&sig=108734585318300816161&page=1&tbnh=124&tbnw=123&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:0,i:65&tx=61&ty=52

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

ya yhymm :decayed:

Niestety to fakt :cry:

weśśśśśśśśśśśśsss bo pomyślimy, że serio gadasz :polew::polew::polew:

Ale ja poważnie serio gadam :facepalm:

Aż nie chce mi się wierzyć że takie czasy nadejdą :kwasny:

Mario na kościelnego się nie nadaję :thumbdown:

to faktycznie masz przejebane skoro musisz przestać pić a widzisz w tym problem :polew:

:polew: :polew:

Albo przestaje pić bo już wątroba wysiada ale wstyd się przyznać... :decayed:

Opublikowano

czas sie zbierac :hi:

Życzę Wam Wszystkim na Święta => nie odbierania telefonów, mienia świętego spokoju i wszystkiego w ..... Wesołych Jajek !! :decayed::wink:

Opublikowano

Ja też powoli zdupczam na chatę. :hi: Nie zapomnijcie jajek poświęcić... :whistling::kox:

Opublikowano

:hi:

cab64efac83e67d8.jpg

...i na fuche :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.