Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Elo po spociku w GL ... :hi:

Kędzior dajesz foty B5 Lambo ... :whistling::whistling::whistling: bo juz cały sosnowiec chuczy ... :wink:

sprawa lambo juz jest zamknieta i lambo juz nie jest lambo hehe

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

no rozglądam się ale te ceny mnie przerażają

chyba sie bedzie trzeba przesiasc na inna marke

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Elo po spociku w GL ... :hi:

Kędzior dajesz foty B5 Lambo ... :whistling::whistling::whistling: bo juz cały sosnowiec chuczy ... :wink:

sprawa lambo juz jest zamknieta i lambo juz nie jest lambo hehe

Szkoda ze fotek nie dałeś .. wymieniłes zawiasy ??? Co z tymi chcesz sprzedać ???:whistling:

No to pyrsk w te Swieta ... psssyyyttt Żywiec :wink:

Opublikowano

Kędzior, startujesz na klubowicza ? :naughty::decayed:

Opublikowano
dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

no rozglądam się ale te ceny mnie przerażają

jeżeli szukasz fajnej B6, 1.9 w silne - to 9000Eur musisz dać

nie chcę diesla jak będę brał................................w odległej przyszłości to celuję w 3 silniki benzynowe :kox:

Opublikowano
Kędzior, startujesz na klubowicza ? :naughty::decayed:

nie a czemu pytasz?

Elo po spociku w GL ... :hi:

Kędzior dajesz foty B5 Lambo ... :whistling::whistling::whistling: bo juz cały sosnowiec chuczy ... :wink:

sprawa lambo juz jest zamknieta i lambo juz nie jest lambo hehe

Szkoda ze fotek nie dałeś .. wymieniłes zawiasy ??? Co z tymi chcesz sprzedać ???:whistling:

No to pyrsk w te Swieta ... psssyyyttt Żywiec :wink:

to nie moje auto wiec wiesz...

Opublikowano

jaką chcesz bene do B6 ? :whistling:

Opublikowano
jaką chcesz bene do B6 ? :whistling:

no jak jaką 2.0 :polew::polew::polew:

Opublikowano
jaką chcesz bene do B6 ? :whistling:

no jak jaką 2.0 :polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
jaką chcesz bene do B6 ? :whistling:

no jak jaką 2.0 :polew::polew::polew:

szacun :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

niezły patus

Opublikowano

2.0 To już jest fest kolumbryna ... :decayed:

Opublikowano
2.0 To już jest fest kolumbryna ... :decayed:

fakt zapomniałem, że b6 wychodziło w 1.6 :kox:

Opublikowano

No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

:polew:

Opublikowano

Nikt nie pije a wszyscy piją ... no to pyrsk ... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

max o 12 zdupiam bo o 3:30 wstaję :kwasny:

Opublikowano
No to psyyyt pod te święta.

Jeszcze dziś i jutro mogę sobie pozwolić a później przechodzę na abstynencję :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleeeeeeeeeeeeee pier**lisz

No niestety jak to mówił były prezydent "Nie chcem ale muszem " :facepalm:

Nowa praca,nowe miejsce,nowi ludzie- trzeba się pokazać z lepszej strony :kwasny:

Opublikowano
max o 12 zdupiam bo o 3:30 wstaję :kwasny:

Czemu tak wcześnie wstajesz ??? Poyebało Cie ??? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.