Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

ja mam tak w B5 :decayed:

ja w avancie i w ośce to chyba :jerk:

ale czarny i to wystarcza :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od walenia tych wszystkich towarów :kox:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

powinienem się zawijać spać ale jakoś driny dobre to jeszcze jednego se siekne

Opublikowano

Co sączysz? :cool:

Opublikowano

Matka Madzi znaleziona w parku. Połknęła leki - itp itp :facepalm:

*uj mnie to już obchodzi, powinni babie przestrzelić kolana, albo coś podobnego po sprawie... a tak to od 2 czy 3 miesięcy jest j**ana szopka :doh:

Opublikowano

Dokładnie! Nawet Miszcz Rutkowski to pier**li i się wycofał bo widzi, że jaja jak choooj... :facepalm::facepalm:

Opublikowano
Co sączysz? :cool:

łyszkę zostało trochę z wieczoru więc sobie sączę

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Matka Madzi znaleziona w parku. Połknęła leki - itp itp :facepalm:

*uj mnie to już obchodzi, powinni babie przestrzelić kolana, albo coś podobnego po sprawie... a tak to od 2 czy 3 miesięcy jest j**ana szopka :doh:

przez tą kórwę ze Sosnowca będę musiał płacić wyższe podatki

Opublikowano
Matka Madzi znaleziona w parku. Połknęła leki - itp itp :facepalm:

*uj mnie to już obchodzi, powinni babie przestrzelić kolana, albo coś podobnego po sprawie... a tak to od 2 czy 3 miesięcy jest j**ana szopka :doh:

kolana? niemasz serca... przeciez to dwie kule, lepiej od razu w leb :decayed:

poprostu brak slow, niewiem skad sie biora tacy ludzie :doh: teraz jej pewnie dadza jakis nadzor oczywiscie za nasze pieniadze :facepalm:

Opublikowano

Jaja se robi z Nas wszystkich i tyle! CHoooj wie jaka prawda ale mogliby się za nią zabrać! Wariograf znowu ją przestraszył to o czymś świadczy!

Opublikowano

dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

Opublikowano
Jaja se robi z Nas wszystkich i tyle! CHoooj wie jaka prawda ale mogliby się za nią zabrać! Wariograf znowu ją przestraszył to o czymś świadczy!

powinni z nią zagrać w rosyjską ruletkę.... i z jej frajerem też :kox:

Opublikowano
dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

No miszcz Rutkowski dał jej ochronę i mieszkanie ale się wreszice opamiętał jak widzi co się dzieje... :facepalm:

Opublikowano

pier**lą się z nią jak w tańcu , gleba, za kraty przypalanie skóry, wyrywanie paznokci i gadaj kóóóóórwo ze Sosnowca co żeś zrobiła, jak nie to gang bang z 10 bambusami

Opublikowano
dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

no rozglądam się ale te ceny mnie przerażają

Opublikowano
Jaja se robi z Nas wszystkich i tyle! CHoooj wie jaka prawda ale mogliby się za nią zabrać! Wariograf znowu ją przestraszył to o czymś świadczy!

powinni z nią zagrać w rosyjską ruletkę.... i z jej frajerem też :kox:

Oboje w ciula chyba grają... Jakaś sekta i wiara w życie po życiu, wilkołaki i takie tam... W doopach się poprzewracało! Do roboty qrrwa i nie będzie czasu na takie historie!
Opublikowano

Elo po spociku w GL ... :hi:

Kędzior dajesz foty B5 Lambo ... :whistling::whistling::whistling: bo juz cały sosnowiec chuczy ... :wink:

Opublikowano
dla mnie jest nie pojete ze im dali mieszkanie gdzies w łodzi, k**wa co za polityka :wallbash:

Miszka zerknij tam na jakies b6 :wink:

no rozglądam się ale te ceny mnie przerażają

jeżeli szukasz fajnej B6, 1.9 w silne - to 9000Eur musisz dać

Opublikowano

No chyba, że chcesz kupić okazje to na początek wydasz mniej... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.