Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypijcie moje zdrowie! :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to psyt :decayed:

psyt psyt

zaraz końcówka :naughty:

ja dopiero zaczynam :whistling:

Stasiu a Pajda sprzedaje to swoje b6 ?

Opublikowano
no to psyt :decayed:

psyt psyt

zaraz końcówka :naughty:

ja dopiero zaczynam :whistling:

Stasiu a Pajda sprzedaje to swoje b6 ?

póki nie sprzeda motoru, to nie....

Motor miał ostatnio wystawiony na allegro...

Opublikowano

Jaki motor sprzedaje?

Opublikowano

jaki on ma w końcu ten motor pokaż linka

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Jaki motor sprzedaje?

Akjam kupuj będziemy nakórwiać

Opublikowano

modlitwa na wieczór :

Zdrowaś turbino na twinscrollu, powietrzaś pełna, podtlenek wysterowany progresywnie z Tobą Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moc. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku trakcji amen

:decayed:

Opublikowano
jaki on ma w końcu ten motor pokaż linka

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Jaki motor sprzedaje?

Akjam kupuj będziemy nakórwiać

No miałem kupić zanim kupiłem qada... Teraz chyba będę sprzedawał Yamahę więc może... :naughty:
modlitwa na wieczór :

Zdrowaś turbino na twinscrollu, powietrzaś pełna, podtlenek wysterowany progresywnie z Tobą Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moc. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku trakcji amen

:decayed:

:decayed::decayed:

Opublikowano
jaki on ma w końcu ten motor pokaż linka

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Jaki motor sprzedaje?

Akjam kupuj będziemy nakórwiać

http://otomoto.pl/yamaha-fz-yamaha-fz6-s2-M3104417.html

cos takiego tylko czarny, 2009r, kupiony w salonie w PL ( tam gdzie pracował marecki) bezwypadkowy, niecałe 8000km przebiegu :naughty:

Opublikowano
jaki on ma w końcu ten motor pokaż linka

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Jaki motor sprzedaje?

Akjam kupuj będziemy nakórwiać

http://otomoto.pl/yamaha-fz-yamaha-fz6-s2-M3104417.html

cos takiego tylko czarny, 2009r, kupiony w salonie w PL ( tam gdzie pracował marecki) bezwypadkowy, niecałe 8000km przebiegu :naughty:

ale brzydki :thumbdown:

ale są gusta guściki :decayed:

Opublikowano

Taki jakiś plastyyyykowy... :decayed:

Opublikowano

się odezwał ten co jeździ golfem :thumbdown::decayed:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

Opublikowano
się odezwał ten co jeździ golfem :thumbdown::decayed:

:decayed:

dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

Jaki staruch! :naughty: BTW :slina::kox:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

:banan::kox::decayed:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

ja mam tak w B5 :decayed:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

ja mam tak w B5 :decayed:

:whistling::decayed::decayed:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

ja mam tak w B5 :decayed:

ja w avancie i w ośce to chyba :jerk:

Opublikowano
dziś przeglądając allegro takie oto coś wyczaiłem :slina:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-benzyna-gaz-super-stan-2xdach-C20709137.html

byłbym w stanie to łyknąć dla tego wyglądu

piękny, dupienie na mieście gwarantowane :decayed:

otóż to :polew:

ja mam tak w B5 :decayed:

ja w avancie i w ośce to chyba :jerk:

Więcej miejsca w takim dziwkowozie niż w sedanie czy innym podobnym małym... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.