Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na to chwilę bardziej bym potrzebował info jaką farbą pomalować plastik - gładki błyszczący na matowy ?

spray zwykły czy może coś specjalnego

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

Opublikowano

jechałem wozidłem seves'a :kox:

polecam przejażdżkę ,można się zakochać w takim przemieszczaniu auta

Opublikowano

Tylko troszke trza się naszukać ... :whistling:

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

i to jeszcze w Q :jerk:

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

i to jeszcze w Q :jerk:

No jasne macie racje ... ale tego nie da się na szybko w świeta kupić ... :polew:

Opublikowano

:naughty:

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

Kto tam wali jakiegoś dryna? Przyznawać się! :wink4:

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

i to jeszcze w Q :jerk:

No jasne macie racje ... ale tego nie da się na szybko w świeta kupić ... :polew:

nie rób scen i nie zniechęcaj chłopaka :polew:

Opublikowano
:naughty:

Ty sie nie smiej tylko ruchaj mi te dolce po 3 zł po kwota wzrosla do 4 tysi ... :whistling:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:naughty:

Ty sie nie smiej tylko ruchaj mi te dolce po 3 zł po kwota wzrosla do 4 tysi ... :whistling:

Jutro dam Ci znaka. :naughty:
Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

i to jeszcze w Q :jerk:

No jasne macie racje ... ale tego nie da się na szybko w świeta kupić ... :polew:

e tam nagrane mieli :naughty:

Opublikowano

Mieli, mieli ale nie poszło. :decayed:

Opublikowano
aha, zapomniałem, że nie chcesz jeździć na gnoju :whistling:

3.0 wolnossak albo 1,8T i ja skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji... ze wzgledu na mniejsza awaryjność...

najlepiej BEX :naughty:

i to jeszcze w Q :jerk:

No jasne macie racje ... ale tego nie da się na szybko w świeta kupić ... :polew:

e tam nagrane mieli :naughty:

Taaa chyba z Burago ... :polew:

Opublikowano
:whistling::naughty:
Opublikowano

Wybiera sie ktoś ???

http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/index.php/pl/page/news

Noclegi w takim oto przyjemnym hoteliku ...

http://www.mct.zerkow.pl/index.php?menu=pokoje

Ja w tym roku sie wybieram i dlatego pytam czy jeszcze ktos ... ????

Opublikowano

ja, na bank nie :whistling:

Opublikowano
ja, na bank nie :whistling:

:facepalm:

:banan:

:decayed:

Opublikowano

Ja chyba też nie. :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.