Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaaaszekaj chfile tera jaaaa :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

Opublikowano

solar :decayed:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

się zrobi :wink:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

się zrobi :wink:

coooo ? MY nie damy rady :kox:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

się zrobi :wink:

coooo ? MY nie damy rady :kox:

na lajcie :banan:

Opublikowano
pajda nie ma szyberdachu, PDC i czujników zmierzchu i deszczu. Poza tym ma chyba wszystko + program i większe heble z przodu

i nie ma jeszcze jednej malej drobnej ale za to waznej rzeczy :quattro:

Opublikowano

racja :whistling:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

się zrobi :wink:

coooo ? MY nie damy rady :kox:

potrzym moje piwo i patrz to :kox:

Opublikowano
jak coś to dawać znać z tym rezaniem mam profi wyrzynarkę do blachy :naughty::kox::whistling:

weź do Zatoru :wink:

spoko jesteśmy ustawieni zrobimy szyberki we wszystkich furach :decayed:

ja już mam, ale możemy wyrazać panoramadach :decayed:

się zrobi :wink:

coooo ? MY nie damy rady :kox:

potrzym moje piwo i patrz to :kox:

otóż to :kox::kox:

Opublikowano
Addassko - dzięki jeszcze raz

Rama już na strusiu. :D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

nie ma za co :wink: psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

Opublikowano
Addassko - dzięki jeszcze raz

Rama już na strusiu. :D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

nie ma za co :wink: psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

to twój wóz był chyba przerobiony z anglika.... :decayed:

Opublikowano
Addassko - dzięki jeszcze raz

Rama już na strusiu. :D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

nie ma za co :wink: psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

racja :whistling:

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

to twój wóz był chyba przerobiony z anglika.... :decayed:

nie ma takiej opcji :decayed: chociaz :whistling: ciiii :wink:

Opublikowano

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

mowilem ci ze z avanta nie beda pasowaly do twojego sedana :grin:

Opublikowano

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

mowilem ci ze z avanta nie beda pasowaly do twojego sedana :grin:

kurfa nie pije juz sorry nie pasuje od kierowcy od pasazera jest OK :decayed:

Opublikowano

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

mowilem ci ze z avanta nie beda pasowaly do twojego sedana :grin:

kurfa nie pije juz sorry nie pasuje od kierowcy od pasazera jest OK :decayed:

to odwróc do góry nogami i będzie pasić - mówiłem Ci, że masz angola.... :decayed:

Opublikowano

Stasiu dzis mierzylem wkoncu te dywany niestety nie pasuje za bardzo ta od pasazera :whistling:

mowilem ci ze z avanta nie beda pasowaly do twojego sedana :grin:

kurfa nie pije juz sorry nie pasuje od kierowcy od pasazera jest OK :decayed:

to odwróc do góry nogami i będzie pasić - mówiłem Ci, że masz angola.... :decayed:

550422_419146734784446_100000673682725_1308846_1935405528_n.jpg

drugie urodziny syna juz rozpoczete :naughty: koncze w niedziele swietowanie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.