Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
myślę, że 1k styknie, regeneracja listwy ok 400-500zł + montaż, demontaż + płyn,

kupa kaski .....:whistling:

ile kosztuje używka ??może lepiej przełożyć,przepłukać układ dobrze i wioo ....o regenerowanych gratach to jakoś mam nie najlepsze zdanie:whistling: biorąc pod uwagę tylko swoje przejścia :wink:

używka odpada - nie chcę kupić kota w worku :wink:

w B4 też mi padała kiedyś listwa i zregenerowałem i było ok + gwarancja więc wolę to niż pakowania kasy w niewiadomą

zrobię to i gonię Golfa w piz*ziec :decayed:

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

No właśnie nie wiem co jest! Odpala ale po jakiejś chwili gaśnie. :angry: CHyba pompowtrysk albo co gorsze turbo... Gdyby to jednak było turbo to... :whistling:

tak to jest jak sie kupuje pompowtryski za 150zeta :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

s4 b6? :whistling:

Opublikowano
s4 b6? :whistling:

chyba S4b6 TDI :grin:

Opublikowano

dobre i to byle full s-line :decayed:

Opublikowano

Widzialem taka s4 b6 tdi w slinie w bialym macie w avancie :kox:

Opublikowano

Babcia

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

JEBZDZIDY - Pamiętaj o dniu dziecka

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

JEBZDZIDY - Pamiętaj o dniu dziecka

Opublikowano

nikogo nie ma ? :eusathink:

Opublikowano
Babcia

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

JEBZDZIDY - Pamiętaj o dniu dziecka

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

JEBZDZIDY - Pamiętaj o dniu dziecka

:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

nikogo nie ma ? :eusathink:

ja jestem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

nikogo nie ma ? :eusathink:

ja jestem :decayed:

Opublikowano

tez sie melduje :decayed:

Opublikowano

ja też właśnie sobie polałem drina...topię smutki, że Golf się zdypcył :decayed:

Opublikowano

to psyt :decayed:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

jedno słowo o alko i tłok na forum :decayed:

Opublikowano

slyszalem ze chcesz byc z nami w domq ale masz osobny :thumbdown:

Opublikowano

niewiem czy jestes alkonem wiec niewiem czy chce byc z toba w domku :polew:

Opublikowano
jedno słowo o alko i tłok na forum :decayed:

TRUE :kox:

Opublikowano

no to pyrsk

Opublikowano
niewiem czy jestes alkonem wiec niewiem czy chce byc z toba w domku :polew:

oj popadacie jak muchy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

oczywiscie nie dotyczy to Stasia - to On ze mna w BT od 7 rano walil zimne bro po piatku :naughty:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

oczywiscie nie dotyczy to Stasia - to On ze mna w BT od 7 rano walil zimne bro po piatku :naughty:

Opublikowano
niewiem czy jestes alkonem wiec niewiem czy chce byc z toba w domku :polew:

oj popadacie jak muchy :decayed:

:nose: ja yhym w zatorze to ja ostatni klade sie spac i oznajmiam to budzac wszystkich w domku :decayed: i w sumie w sasiednich tez :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.