Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak, muszę sobie jeszcze jakiś nowy telefon z dużym wyświetlaczem kupić, aby być na bieżąco :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łooo a Ty jesteś z Sosnowca :naughty: Tam podobno wszystko z rąk leci :decayed:

Opublikowano
:thumbup1::decayed:
Opublikowano
jak chcesz to ci moge zalatwic konto vip na zbiorniku bo tam jestem zalozycielem tego serwisu eheheh

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

tym sie akurat niezajmuje, zlecam to niemcom :grin:

Nie przejmuj się my jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali :decayed:

ale troche mi sie niepodoba ze orientujesz ile tego jest, musisz jednak cos tam podgladac... :doh::grin:

:decayed::decayed::polew::polew:

Opublikowano
Łooo a Ty jesteś z Sosnowca :naughty: Tam podobno wszystko z rąk leci :decayed:

chodza wypadki po ludziach

Panowie jutro spot a sroda (dla wiekszosci wolna) wiec moze bysmy sie zmotywowali i przyjechali jakas duza ekipa?

Opublikowano

Daleko mieszkasz od ul. Koszalińskiej :wink:

Opublikowano

wogole znalazlem fajne miejsce do poupalania autek zarowno teraz jak i w zimie :decayed:, parking przed pogoria fajnei wyasfaltowali :naughty:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Daleko mieszkasz od ul. Koszalińskiej :wink:

inna dzielnica ale nawet nei daleko

Opublikowano

Tamta to chyba Zagórze czy jakoś tak. Do Panny tam często jeźdze/jeździłem :whistling:

Opublikowano

daj namiar sprawdze czy jest ciebie godna :decayed:

tak zagorze:wink: moja to pogoń

Opublikowano

Nie godna ani Ciebie ani mnie :grin: Ty to jest tam gdzie jest ten kopiec do zjeźdzania?

Opublikowano
jak chcesz to ci moge zalatwic konto vip na zbiorniku bo tam jestem zalozycielem tego serwisu eheheh

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

tym sie akurat niezajmuje, zlecam to niemcom :grin:

Nie przejmuj się my jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali :decayed:

ale troche mi sie niepodoba ze orientujesz ile tego jest, musisz jednak cos tam podgladac... :doh::grin:

Tamta to chyba Zagórze czy jakoś tak. Do Panny tam często jeźdze/jeździłem :whistling:

dziś pytanie ...dziś odpowiedź :decayed:

Opublikowano

tam gdzie zjezdzalnia to jeszcze inna dzielnica :wink:

ciulam w kimono bajo

Opublikowano
jak chcesz to ci moge zalatwic konto vip na zbiorniku bo tam jestem zalozycielem tego serwisu eheheh

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

tym sie akurat niezajmuje, zlecam to niemcom :grin:

Nie przejmuj się my jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali :decayed:

ale troche mi sie niepodoba ze orientujesz ile tego jest, musisz jednak cos tam podgladac... :doh::grin:

Tamta to chyba Zagórze czy jakoś tak. Do Panny tam często jeźdze/jeździłem :whistling:

dziś pytanie ...dziś odpowiedź :decayed:

Masz mnie :grin: - A tak na prawdę to napisałem jeździłem, bo nie wiem czy jak wróci to warto znowu tam jeździć :decayed:

Opublikowano

ja też będę spadał do wyrka ..

do jutra :hi:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

jak chcesz to ci moge zalatwic konto vip na zbiorniku bo tam jestem zalozycielem tego serwisu eheheh

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

tym sie akurat niezajmuje, zlecam to niemcom :grin:

Nie przejmuj się my jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali :decayed:

ale troche mi sie niepodoba ze orientujesz ile tego jest, musisz jednak cos tam podgladac... :doh::grin:

Tamta to chyba Zagórze czy jakoś tak. Do Panny tam często jeźdze/jeździłem :whistling:

dziś pytanie ...dziś odpowiedź :decayed:

Masz mnie :grin: - A tak na prawdę to napisałem jeździłem, bo nie wiem czy jak wróci to warto znowu tam jeździć :decayed:

nie Dawid ....nie mam ,nie miałem i nie chcę mieć żadnego faceta.....i cytując kawałek "Poranku kojota"......

Czy to jest ku*wa jasne?! - Poranek kojota - YouTube

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Artur jak zawsze łapie za słówka. Nic też zbieram się w kimono jutro też jest dzień :wink:

Opublikowano
:wink::decayed::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.