Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest ktoś chetny na basen jaworzno?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:kuwa dalej chory :facepalm:

Ja też non stop w WC i gorączka :facepalm:

Opublikowano
jest ktoś chetny na basen jaworzno?

będę w Jaworznie jutro ok 10 pasi ? :decayed:

Opublikowano
jest ktoś chetny na basen jaworzno?
zakrecili ci wode w domu czy co? hehehe :decayed:
Opublikowano

Świeta wydatki .... to rachunki nieopłacone ... :grin:

Opublikowano
:hi:kuwa dalej chory :facepalm:

pić trzeba umić :decayed:

Opublikowano
jest ktoś chetny na basen jaworzno?

będę w Jaworznie jutro ok 10 pasi ? :decayed:

marian nie ta pora, chodzi o dziś

Opublikowano
jest ktoś chetny na basen jaworzno?

będę w Jaworznie jutro ok 10 pasi ? :decayed:

marian nie ta pora, chodzi o dziś

co nie ta pora ja będę w SJ jutro koło 10 i mogę :naughty:

Opublikowano

qr** ale miszcze z Was! :naughty::polew:

Spiżdżam na piłeczkę, trochę pobiegać. :wink4:

Opublikowano

tak pacze i pacze :decayed:

czy jest jeszcze życie po Audi ?

np. bieresz takiego francuza 2005 rok w cenie b5/b6 1999-2002 ,

Peugeot 407 SW 2.0 hdi 16 Disel 2005r. (2837304870) - motoAllegro

wcale niezły ten samochód i kombi rodzinne :whistling:

Opublikowano
tak pacze i pacze :decayed:

czy jest jeszcze życie po Audi ?

np. bieresz takiego francuza 2005 rok w cenie b5/b6 1999-2002 ,

Peugeot 407 SW 2.0 hdi 16 Disel 2005r. (2837304870) - motoAllegro

wcale niezły ten samochód i kombi rodzinne :whistling:

moja kuzynka sie wozi perzotami i nienarzeka, teraz ma 307 i powiem ci fajne autko :wink:

Opublikowano

Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

Opublikowano
Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

no k**wa nie mów mi że kupujące Leona kierowałeś się jakością wnętrza bo mnie ro***bie :polew:

ale dokładnie stosunek rocznika do ceny i wypasu why not ?

Opublikowano
Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

Mario :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja dziś w garażu spotkałem właśnie kolesia, który takim jeździ jakieś dwa lata i nie narzeka leje i jeździ - nic poważniejszego go nie spotkało - jest to jakaś alternatywa :whistling:

Opublikowano

pewnie, że istnieje, ale mnie jakoś niestety zraziły fłanciuziy...dużo znajomych co je miało narzekało. A od tego co kupiłem swoje By5, kupił nówkę c5 i pierwsze 2 tyg okej potem na 2tyg serwis. Mówił, że rzadko kiedy miał taką sytuację aby nic mu nie świeciło z kontrolek na desce. Później spokój i pewnego dnia tak sam od siebie przy około 35tkm silnik się zatarł. Dopłacił i kupił polifta c5 i raz na 2-3 miesiące musi jechać do serwisu bo coś mu tam nie blanga.

Ale zaś pewna znajoma...nie nic powie złego prócz awarii turbiny. WYmieniła i jeździ dalej:wink:

Ja poprostu nie lubię miekkich komfortowych aut... więc francuz na pewno by dostał gwinta:decayed::polew:

Opublikowano
ja dziś w garażu spotkałem właśnie kolesia, który takim jeździ jakieś dwa lata i nie narzeka leje i jeździ - nic poważniejszego go nie spotkało - jest to jakaś alternatywa :whistling:

Dopóki elektronika Ci nie zacznie szaleć.Tego we francuzach to chyba nikt nie potrafi połapać.Mam kumpla co robi na serwisie Peugeota i mówi że elektronikę mają kiepską i to bardzo.

Opublikowano
Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

Mario :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

słownik kupiłeś, że się tak wszystkich czepiasz ? czy masz delire, że chlać nie możesz :wink:

Opublikowano
Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

no k**wa nie mów mi że kupujące Leona kierowałeś się jakością wnętrza bo mnie ro***bie :polew:

ale dokładnie stosunek rocznika do ceny i wypasu why not ?

Kierowałem sie tym ze za ta kase miałem auto z grudnia 2005 a audi w tej cenie by bylo 2000 lub 2002

Opublikowano
Stosunek ceny do rocznika i wyposazenia super ale jednak jakość materiałów w środku pozostawia wiele do rzyczenia ale zalezy komu na czym zależy bardziej.

Mario :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

słownik kupiłeś, że się tak wszystkich czepiasz ? czy masz delire, że chlać nie możesz :wink:

Ja się czepiam tylko Maria i Ciebie :grin::grin::grin:

A z abstynencją już dawno skończyłem...nie służyła mi :polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.