Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

a jak swiece? kat synchronizacji?

swiece niedawno wymienialem, rozrzad wymienialem u aligatora wiec powinno byc wszystko dobrze ustawione

może pompki :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

a jak swiece? kat synchronizacji?

swiece niedawno wymienialem, rozrzad wymienialem u aligatora wiec powinno byc wszystko dobrze ustawione

może pompki :kox:

a tobie tez ciezko odpalal golfik? na vagu pompki wyszly ok

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

a jak swiece? kat synchronizacji?

swiece niedawno wymienialem, rozrzad wymienialem u aligatora wiec powinno byc wszystko dobrze ustawione

może pompki :kox:

a tobie tez ciezko odpalal golfik? na vagu pompki wyszly ok

w Zakopcu przy dwóch dniach postoju przy około - 20st nie odpalił wcale :decayed: a tak to przy -10st miał problemy, pompki wtedy jeszcze pokazywało pod kompem, że są ok ale później na ciepłym znów miał problemy i ponoć nawet zmiana ustawienia dawki startowej by nie pomogła, przy okazji robienia turbiny coś tam przeczyścili i było o niebo lepiej bo nie odpalał za pierwszym razem raz na jakiś czas, a teraz jak jest to nie wiem ale nowy właściciel jeszcze nie dzwonił więc zakładam, że wszystko OK :grin:

ogólnie po Golfie zraziłem się do diesla mimo momentu obrotowego...z benzynami nie miałem nigdy problemów każdy mróz nieraz auto stało po miesiąc pod domem jak jeździłem firmówką i bez zajęczenia odpalały

Opublikowano

no wiadomo ze banzynka latwiej odpala noi szybciej lapie temp. 2.8 mnei ani razu niezawiodla a tutaj troszke sie obawiam ze przy wiekszym mrozie moze byc problem ;/

Opublikowano

kupcie sobie po B6, tam ino skrzynia zamarza, ale pali :decayed:

Opublikowano

zobaczysz sam :decayed:

mykam w kime :hi:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ja czekam aż eSa w B6 będzie po 25-30k i wtedy wciągnę taką...czyli za jakieś 5 lat :polew: do gazu żydówę i heja :kox:

Opublikowano
kupcie sobie po B6, tam ino skrzynia zamarza, ale pali :decayed:

true story :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema automaniacy :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:kuwa dalej chory :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.