Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cały spam na jednej stronie

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

co się tu dzieje

wszyscy dziś walą

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

ty tu nie zdradzaj wszystkiego, co kto z kim

szpiega mam za sobą

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
cały spam na jednej stronie

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

co się tu dzieje

wszyscy dziś walą

co sie dziwisz - dziwisz :polew: forum A- AA klub

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

Opublikowano
psssssssyt wOda mineralna :decayed:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

niezła szajba :kox:

http://img811.imageshack.us/img811/8568/52972810152542722965571.jpg

czyli coś tam modził jednak będziesz ?????:decayed:

żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

tylko dlatego czasem wpadam :decayed:

cały spam na jednej stronie

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

co się tu dzieje

wszyscy dziś walą

wróżka ,czy jak ???????????:grin:

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

a to ona ma Basia na imię, a to widzis tego to mi nie mówiłeś - przynajmniej imienia nie pomylisz :decayed:

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

co też człowiek nie zrobi by się w fajny sposób pogodzić :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:.....widzę ,ze sobie wziąłeś do serca moje metody :naughty::decayed:

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

a to ona ma Basia na imię, a to widzis tego to mi nie mówiłeś - przynajmniej imienia nie pomylisz :decayed:

imion nie mlyę nigdy :naughty: a Ty skup się na swojej bejbe, a nie na technicznym siedzisz... zawsze możesz na śpiocha :naughty:

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

co też człowiek nie zrobi by się w fajny sposób pogodzić :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:.....widzę ,ze sobie wziąłeś do serca moje metody :naughty::decayed:

ja wiem.. ale przebierać się za Nepoleona nie mam zamiaru :wink:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ......no tak jesteś zbyt wysoki by było porównywalnie :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

ja się tym nie przejmuję :whistling: ...................:whistling:tyle z siebie mogę dać :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ......no tak jesteś zbyt wysoki by było porównywalnie :grin::grin::grin:

no raczej :decayed:

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

a to ona ma Basia na imię, a to widzis tego to mi nie mówiłeś - przynajmniej imienia nie pomylisz :decayed:

imion nie mlyę nigdy :naughty: a Ty skup się na swojej bejbe, a nie na technicznym siedzisz... zawsze możesz na śpiocha :naughty:

pytanie tylko której :naughty:

Opublikowano
żadnej motoryzacji :wink:

takie tematy na wtorek zostały

przecież we wtorek gadamy tylko o d*pach i piłce nożnej :decayed:

ciekawe jak tam ta twoja małolata blondi, ostatnio mało z tobą przyjeżdża :decayed: czyżby kłótnia kochanków :whistling:

Basia ma się dobrze, choć małolatą już nie jest :naughty: a kłócimy się często :kox:

a to ona ma Basia na imię, a to widzis tego to mi nie mówiłeś - przynajmniej imienia nie pomylisz :decayed:

imion nie mlyę nigdy :naughty: a Ty skup się na swojej bejbe, a nie na technicznym siedzisz... zawsze możesz na śpiocha :naughty:

pytanie tylko której :naughty:

o to się nie martw :wink: Przez całe zycie jestem tylko z jedną Kobietą :naughty: a to już 14lat :wink:

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

do dzisiaj :hi:

Opublikowano

:hi:

Siemanko w ten piękny, śnieżny poranek :decayed:

Opublikowano

no siemanko siemanko :hi:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

52980456171556384773867.jpg

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

gdy-jestes-niesmialy

Opublikowano

:decayed:

Stan GRATKI :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zmykam do Ustronia :wink:

Opublikowano
zmykam do Ustronia :wink:

i co się chwalisz

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.