Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

Ale Sosnowca na szczęście nie widać :grin:

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

Ale Sosnowca na szczęście nie widać :grin:

przyjedzie taki jeden i Ci wdupi na spocie :grin:

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

Ale Sosnowca na szczęście nie widać :grin:

przyjedzie taki jeden i Ci wdupi na spocie :grin:

:whistling:

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

Ale Sosnowca na szczęście nie widać :grin:

przyjedzie taki jeden i Ci wdupi na spocie :grin:

:whistling:

426725_526961827326672_1588258482_n.jpg

:grin::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi::hi: Wróciłem z Gór co tam słychać, bo nie chce mi się czytać wszystkiego :grin:

to ,że siedzisz na 10'tym piętrze na Wielkopolskiej i masz widok na góry to nie znaczy ,ze tam jesteś :decayed:

Ale Sosnowca na szczęście nie widać :grin:

przyjedzie taki jeden i Ci wdupi na spocie :grin:

:whistling:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426725_526961827326672_1588258482_n.jpg

:grin::decayed::decayed:

nom ale niewiadomo kto atakowal :decayed:

Opublikowano

PiterA4 100 Lat :decayed:

Opublikowano

psyt

Opublikowano

[h=1]Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:![/h]

Opublikowano
Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:!

trzeba czytać recenzję przed filmem :wink:

Opublikowano
Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:!

trzeba czytać recenzję przed filmem :wink:

nie bądź taki do przodu :whistling:

Opublikowano
Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:!

trzeba czytać recenzję przed filmem :wink:

nie bądź taki do przodu :whistling:

nie na darmo jestem VIPem :grin:

Opublikowano
Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:!

trzeba czytać recenzję przed filmem :wink:

nie bądź taki do przodu :whistling:

nie na darmo jestem VIPem :grin:

ty się lepiej przyznaj że masz vipa za piekne oczy :whistling:

Opublikowano
Pokaż, kotku, co masz w środku - beznadzieja :facepalm:!

trzeba czytać recenzję przed filmem :wink:

nie bądź taki do przodu :whistling:

nie na darmo jestem VIPem :grin:

ty się lepiej przyznaj że masz vipa za piekne oczy :whistling:

też :naughty:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

na C+ film fajna komedia :naughty:

Opublikowano

widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

Opublikowano
widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

stare, bo na C+ i HBO co 3 dni leci ten sam film :doh:

Nie kupuje A6, bo A4 jestem dużym, rodzinnym kombi :decayed:

Opublikowano
widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

stare, bo na C+ i HBO co 3 dni leci ten sam film :doh:

Nie kupuje A6, bo A4 jestem dużym, rodzinnym kombi :decayed:

:polew: chyba B8 :decayed:

Opublikowano
widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

stare, bo na C+ i HBO co 3 dni leci ten sam film :doh:

Nie kupuje A6, bo A4 jestem dużym, rodzinnym kombi :decayed:

:polew: chyba B8 :decayed:

no to kupuj i rób dzieci, a nie na forum siedzisz :naughty:

Opublikowano
widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

stare, bo na C+ i HBO co 3 dni leci ten sam film :doh:

Nie kupuje A6, bo A4 jestem dużym, rodzinnym kombi :decayed:

:polew: chyba B8 :decayed:

no to kupuj i rób dzieci, a nie na forum siedzisz :naughty:

jestem zadowolony z B6:decayed:, a na dzieci mam jeszcze czas :naughty:

Opublikowano
widziałem - stare to juz jest

kiedy te a6 kupujesz?

stare, bo na C+ i HBO co 3 dni leci ten sam film :doh:

Nie kupuje A6, bo A4 jestem dużym, rodzinnym kombi :decayed:

:polew: chyba B8 :decayed:

no to kupuj i rób dzieci, a nie na forum siedzisz :naughty:

jestem zadowolony z B6:decayed:, a na dzieci mam jeszcze czas :naughty:

chyba, że tak :decayed: ale pewne Dorota nie widzi co piszesz :whistling::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.