Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi też się nie udało dojechać

ps AKJAM na pw to byś odpisał :wink:

Opublikowano
:nose:
Opublikowano
:nose:

i co tak dłubiesz w tym nosie :decayed:

dekory miałes 1nk czy jakieś inne

co się stało z twoim oświetlemiem po wymianie na s-line czarne masz coś jeszcze z tego czy to pogoniłeś ???

Opublikowano

Inne, jakie oświetlenie?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A nawet miałem smaki sprawdzić czy dobre macie kebaby :decayed: Ale kumple mi wczoraj przypomnieli że w sobotę umówiłem się z nimi po pijaku do kina na Drogówkę :polew:

Opublikowano

:hi: siama łobuzy :grin:

A nawet miałem smaki sprawdzić czy dobre macie kebaby :decayed: Ale kumple mi wczoraj przypomnieli że w sobotę umówiłem się z nimi po pijaku do kina na Drogówkę :polew:

no i ?

Opublikowano
:hi: siama łobuzy :grin:
A nawet miałem smaki sprawdzić czy dobre macie kebaby :decayed: Ale kumple mi wczoraj przypomnieli że w sobotę umówiłem się z nimi po pijaku do kina na Drogówkę :polew:

no i ?

No i poszedłem do kina :wink: Ale film polecam :naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

akjam ja mam moduł BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).:decayed:

a nie AB

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

akjam ja mam moduł BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).:decayed:

a nie AB

Do B7 i tak nie podejdzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

akjam ja mam moduł BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).:decayed:

a nie AB

Do B7 i tak nie podejdzie :decayed:

:decayed: Pajda sobie szuka. :wink4:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

akjam ja mam moduł BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).:decayed:

a nie AB

Do B7 i tak nie podejdzie :decayed:

:decayed: Pajda sobie szuka. :wink4:

nie szuka, tylko sprawdza czy obsłuży elektryczne lustra :decayed:

Opublikowano

No. :decayed:

Opublikowano
Inne, jakie oświetlenie?

akjam na poczatku miałeś jasną podsufitkę i oświetlenie kabiny to nad lusterkim wstecznym tez było jasne i z tego co pamiętam to pierwsza wersja była taka że w tym oświetleniu nie miałeś czerwonych diod tylko je sobie sam dorobiłeś .

potem kupiłes ori z diodami fabrycznymi i tu moje pytanie jak zmieniłeś sufit to czy to oświetlenie zostawiłeś sobie czy w komplecie było też to oświetlenie w kolorze czarnym ???

wiesz o czym gadam czy nie do końca???:eusathink:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

a tam w ogóle to ściema wszystkim :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.