Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oj miszka :facepalm: widze ze nadal zyjesz w erze pornoli, gazet z golymi babami i masturbacji po cichaczu:wstydliwy: :oklasky:

niepierdol, że rybki w Egipcie będziesz filmował...proszę Cię :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bede nagrywal ciebie bo zawsze po jakims alkoholowym starciu twierdzisz ze byles trzezwy

Opublikowano
bede nagrywal ciebie bo zawsze po jakims alkoholowym starciu twierdzisz ze byles trzezwy

no właśnie jest odwrotnie ja zawsze twierdzę, że miałem zgon i nic nie pamiętam, a ludzie mówią, że byłem monter :kox:

Opublikowano
alkoholowym starciu

muszę zapamiętać to określenie :decayed::decayed:

Opublikowano

oj miszka miszka zawsze mozna na Ciebie liczyc - naprawde jestes gosc

Opublikowano
bede nagrywal ciebie bo zawsze po jakims alkoholowym starciu twierdzisz ze byles trzezwy

no właśnie jest odwrotnie ja zawsze twierdzę, że miałem zgon i nic nie pamiętam, a ludzie mówią, że byłem monter :kox:

bo reszta ma większą lub taką samą fazę jak Ty :decayed:

Opublikowano
oj miszka :facepalm: widze ze nadal zyjesz w erze pornoli, gazet z golymi babami i masturbacji po cichaczu:wstydliwy: :oklasky:

niepierdol, że rybki w Egipcie będziesz filmował...proszę Cię :decayed:

przejrzałeś mnie

Opublikowano

Soprano - tak na poważnie mam podobną kamerkę i korzystałem z niej 3 razy i to było w ciągu pierwszego tygodnia , aparat lepsza opcja

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

przydałoby się trochę słońca

Lukatricks - Podaruj Mi Troche Slonca feat. HST, Fokus, Gano - YouTube

Opublikowano

czyli nie warto inwestowac

Opublikowano
czyli nie warto inwestowac

masz jazdę na kręcenie filmików ? też myślałem, że kupię kamerkę i będę kręcił wszystko i kupa leży w kartonie bo może kiedyś się przyda :grin: a w aparacie mam opcję kręcenie Full HD i to mi styka, już częściej korzystałem z Go Pro ale obecnie też leży u bracika i się kurzy :doh:

zależy na co Ci to czy to Twoje widzi misie czy będziesz faktycznie korzystał :wink:

Opublikowano

no takie male widzi mi sie

Opublikowano
czyli nie warto inwestowac

Jeżeli chcesz coś kręcić okazyjnie - kup lustrzankę z możliwością nagrywania.

Uważam, że nagrywanie aparatem to lipa :thumbdown: Chyba, że coś kręcisz w dzień, gdzie osoby np tylko ze sobą rozmawiają itp itd bo jak już nagrywasz coś w ruchu to padaka :whistling:

Lustrzanka spokojnie sobie z tym poradzi, kamera również :wink:

Ja zainwestowałem w taką kamerą, ale głównie z powodu dziecka

KAMERA Z PROJEKTOREM SONY HDR-PJ260VE (2995830530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

testowałem kilka kamer i różnica pomiędzy taką za 1000 zł a 2500zł jest kolosalna :naughty:

Opublikowano

kierwa jakie filmowce :decayed:

Opublikowano

no nie mow mi ze dales 2,5k za kamere ?

zarobas

Opublikowano
czyli nie warto inwestowac

Uważam, że nagrywanie aparatem to lipa :thumbdown: C

grozisz mi :decayed:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

no nie mow mi ze dales 2,5k za kamere ?

zarobas

dla Stasia 2,5k to jak dla na 2,5zł :wink:- zapamiętaj to sobie

Opublikowano
no nie mow mi ze dales 2,5k za kamere ?

zarobas

zawsze robię przemyślane zakupy :wink: a jaką kamerę kupić - czytałem, myślałem, pytałem, przez jakieś 3 miesiące :wink:

Opublikowano

to p[ierdziele taki interes nie dam 2,5 k za kamere wole sobie nowe laćki do strusia kupić

Opublikowano
to p[ierdziele taki interes nie dam 2,5 k za kamere wole sobie nowe laćki do strusia kupić

przesłałem CI wcześniej linka do kamery Sony, na początek na pewno CI styknie :wink: i jest tańsza od toshiby :naughty:

Opublikowano

komórką fajne filmiki wychodzą :decayed:

narko panowie :hi:tzn narka

Opublikowano
czyli nie warto inwestowac

Uważam, że nagrywanie aparatem to lipa :thumbdown: C

grozisz mi :decayed:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

no nie mow mi ze dales 2,5k za kamere ?

zarobas

dla Stasia 2,5k to jak dla na 2,5zł :wink:- zapamiętaj to sobie

dałem 2300 w czerwcu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.