Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany ma ktoś chody na jakiejś tankszteli, potrzebuję fakturę na 250zł obojętne na jakie paliwo chodzi żeby była wystawiona wstecz

ja nie mam :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt :naughty:

Opublikowano

ale spokuj :whistling: + jeden chlor :whistling:

Opublikowano
ale spokuj :whistling: + jeden chlor :whistling:

fajnie, że się przedstawiłeś :naughty:

Opublikowano
ale spokuj :whistling: + jeden chlor :whistling:

fajnie, że się przedstawiłeś :naughty:

mówiłem przeca o tobie panocku :jezyk:

Opublikowano
ale spokuj :whistling: + jeden chlor :whistling:

fajnie, że się przedstawiłeś :naughty:

mówiłem przeca o tobie panocku :jezyk:

na pewno nie :nose:

Opublikowano

ja nie pije jest post :naughty:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

Opublikowano

chlory i tyle :doh:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

Opublikowano
chlory i tyle :doh:

abstynent sie znalazł

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

już jeden jest na śląskim

Opublikowano

Info dla osób jadących do BT, które nie zapłaciły

Panowie, nie róbcie siary, tylko dogadać się z jarko co do wpłaty za BT, termin wpłaty zaliczki był do 10.02.2013.

Poślijcie do Jarka info co i jak w waszej sprawie :punish:

Jesteśmy ( chyba) zgraną ekipą więc uszanujmy pracę organizatorów :naughty:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście do 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

Opublikowano

:hi:

temat kamery - odpuszczam ale za to :banan:kupiłem sobie SGS 3 a Sylwia dostanie SGS 2 i wszyscy sa zadowoleni :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

temat kamery - odpuszczam ale za to :banan:kupiłem sobie SGS 3 a Sylwia dostanie SGS 2 i wszyscy sa zadowoleni :naughty:

super.. a pornola nakręci Miszka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.