Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no - podobno ma kamere ktorej nie używa to wkoncu odkurzy stary gadżet

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
odkurzy stary gadżet

masz to jak w banku :naughty:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

nie mogłem tam wtedy być:kwasny::kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

Zapraszam :decayed::decayed: plomby Ci wypadną :naughty::naughty::naughty:

a tak na poważnie... Ta Technics zachowuje się twardziej sporo niż 1BE ale o dziwo wybiera fajnie dziury jak na ten przedział cenowy ( mam teraz ustawione na ok 2-3cm prześwitu błotnik-opona )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

Wkładaj gwint, jak chcesz to Cię przewiozę :wink:

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Info dla osób jadących do BT, które nie zapłaciły

Panowie, nie róbcie siary, tylko dogadać się z jarko co do wpłaty za BT, termin wpłaty zaliczki był do 10.02.2013.

Poślijcie do Jarka info co i jak w waszej sprawie :punish:

Jesteśmy ( chyba) zgraną ekipą więc uszanujmy pracę organizatorów :naughty:

:polew::polew::polew::polew:

uwielbiam to ,

btw żeby przełamać bariery na tą sobotę walę drugą szklanę łychy od 8:15 jak wstałem kóóóóóóórwa ale faza

a i blanta spaliłem też już jednego :kox:

jak się bawić to się bawić drzwi wy***ać okno wstawić :polew:

co tam dziwki :grin:

Opublikowano

Miszka wreszcie sobą! :naughty::kox::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Miszka wreszcie sobą! :naughty::kox::grin::grin::grin::grin:

też mi go takiego brakowało :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

b12 eibach pro kit - to nie gwint poczytaj troche, ta sa springi -30 mm z eibacha takie jak ma np akjam + amory bilstein B6 lub B8 :decayed: a B6 to sie sa typo amory sportowe

Opublikowano

Ja mam H&R -35mm :cool: A co do zestawów PRO KIT to chyba jednak wybrałbym gwint zamiast tego jakbym teraz miał zmieniać. :naughty:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

b12 eibach pro kit - to nie gwint poczytaj troche, ta sa springi -30 mm z eibacha takie jak ma np akjam + amory bilstein B6 lub B8 :decayed: a B6 to sie sa typo amory sportowe

yebany rezacz :grin:

czy to gwint czy nie - już Cę widzę jak narzekasz, że twardo i nisko...:decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

no i :hi:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Info dla osób jadących do BT, które nie zapłaciły

Panowie, nie róbcie siary, tylko dogadać się z jarko co do wpłaty za BT, termin wpłaty zaliczki był do 10.02.2013.

Poślijcie do Jarka info co i jak w waszej sprawie :punish:

Jesteśmy ( chyba) zgraną ekipą więc uszanujmy pracę organizatorów :naughty:

:polew::polew::polew::polew:

uwielbiam to ,

btw żeby przełamać bariery na tą sobotę walę drugą szklanę łychy od 8:15 jak wstałem kóóóóóóórwa ale faza

a i blanta spaliłem też już jednego :kox:

jak się bawić to się bawić drzwi wy***ać okno wstawić :polew:

co tam dziwki :grin:

:grin:

Opublikowano

a najlepsza odpowiedź jak Was ktoś wk***i to -

Twoja stara :polew::polew::polew:

Opublikowano
a najlepsza odpowiedź jak Was ktoś wk***i to -

Twoja stara :polew::polew::polew:

chyba Ty :grin:

Opublikowano

to walimy do ryja dziś ? :grin:

Opublikowano
to walimy do ryja dziś ? :grin:

owszem, nie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.