Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to walimy do ryja dziś ? :grin:
Ja idę na imprezkę więc w weekend można coś przyjąć. Już nie pamiętam kiedy coś alkoholowego piłem. :cool:
Opublikowano

Miszka ja Cię nie poznaję :decayed:....

jak tak to wdupiał w siebie wodę jak jakie zwierzę ......,

a mija raptem kilka dni ,a on chleje od rana jakby nigdy nic jak porządny obywatel :grin:

Opublikowano

właśnie otworzyłem piwo którego nie lubię ale ma % więc jest dobre :grin:

Opublikowano
:sarcastic:
Opublikowano

no Pany co Wam mam powiedzieć ? życie ziomek przyjechał dobry to trzeba było, a że to On polał z rana to nie mogłem powiedzieć nie , do tego blancik - żyć nie umierać....tylko pytanie co dalej :decayed:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

:oklasky:

Opublikowano
no Pany co Wam mam powiedzieć ? życie ziomek przyjechał dobry to trzeba było, a że to On polał z rana to nie mogłem powiedzieć nie , do tego blancik - żyć nie umierać....tylko pytanie co dalej :decayed:

Dalej to tylko śmierć i piekiełko :decayed:

W wielki post pić, wstyd :thumbdown:

Opublikowano
no Pany co Wam mam powiedzieć ? życie ziomek przyjechał dobry to trzeba było, a że to On polał z rana to nie mogłem powiedzieć nie , do tego blancik - żyć nie umierać....tylko pytanie co dalej :decayed:

tumblr_mfl6es56Eg1rarm68o1_1280.jpg

Opublikowano
właśnie otworzyłem piwo którego nie lubię ale ma % więc jest dobre :grin:

:polew:

Opublikowano
:sarcastic::sarcastic:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

co tam dziwki :grin:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

czarnulka :P

Opublikowano

ale faza :kox:

Opublikowano

Ebany! :naughty:

Opublikowano
tablica_piwo01.jpg
Opublikowano

DO:bry:

Opublikowano

zły :decayed:

Opublikowano

jak sie od rana w ryj wali :wink:

Opublikowano

oj tam :decayed: zdrówko :kox:

Opublikowano
ja nie pije jest post :naughty:

:polew::polew::polew:

odkąd Ty taki curva religiny ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

psssyt za tych co nie mogą

to psyt ponownie :decayed:

nie piję bo zbieram kase na :

Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oczywiście od 1,9 tdi :decayed: tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan

to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ???

Tyś jest gorszy jak baba :decayed:

cały czasu szukam :decayed: jakoś nie umiem się wstrzelić :kwasny: i cały czas coś mi stuka z prawej strony :facepalm:

znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30....

Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii :naughty:

Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach :whistling: zrezygnujesz w momencie :wink:

b12 eibach pro kit - to nie gwint poczytaj troche, ta sa springi -30 mm z eibacha takie jak ma np akjam + amory bilstein B6 lub B8 :decayed: a B6 to sie sa typo amory sportowe

Miałem przyjemność użytkować auto na zestawie bilstein B8 + H&R -40 i było w ciul twardo, teraz na gwincie KW jest mięciutko, oczywiście w porównaniu do tamtego zestawu, więc przemyśl to sobie skoro na 1BV narzekałeś... to nie widzę tego Pajda :decayed:

Opublikowano
1360583248_yxmywd_600.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.