Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

a Ty co ? :whistling:

a ja na L4 od dzisiaj do konca tyg

Opublikowano

To będziesz jutro na spocie? :naughty: Tylko nie mów żeś taki chory... :whistling:

Opublikowano
To będziesz jutro na spocie? :naughty: Tylko nie mów żeś taki chory... :whistling:

pewnie jakoś tak dziwnie się czuje :grin:

Opublikowano
:hi:

a Ty co ? :whistling:

a ja na L4 od dzisiaj do konca tyg

yebany :grin:

to pewnie przez brak alko :wink:

Opublikowano

Słabe odkażanie... :naughty:

Opublikowano

dziś wpadły nowe kocki ferodo na przód + naprawa zatartego zacisku :facepalm:

Opublikowano
Słabe odkażanie... :naughty:

nom cos w tym jest bo juz dawno niepilem :kwasny:

Opublikowano
Słabe odkażanie... :naughty:

nom cos w tym jest bo juz dawno niepilem :kwasny:

Raz na jakiś czas NALEŻY... :decayed: Ja też ponad miesiąc bez żadnego alko i w sobotę sobie pozwoliłem. :wink4:
To ciągle SKODA... :decayed::grin:
Opublikowano
Słabe odkażanie... :naughty:

nom cos w tym jest bo juz dawno niepilem :kwasny:

Raz na jakiś czas NALEŻY... :decayed: Ja też ponad miesiąc bez żadnego alko i w sobotę sobie pozwoliłem. :wink4:
To ciągle SKODA... :decayed::grin:

trzeba zdrapać znaczek skody i wkleić audi :decayed:

Opublikowano

szybka konfiguracja, 1.8TSI DSG + jakieś doposażenie i wyszlo 125tyś PLN :doh::doh:

Opublikowano

w ośce??

Opublikowano
szybka konfiguracja, 1.8TSI DSG + jakieś doposażenie i wyszlo 125tyś PLN :doh::doh:

czyli rozumiem że w Magro u ciebie passka dla mnie wyrwiesz za połowę tej ceny :decayed:?

Opublikowano
w ośce??

nie widziałem opcji 4x4 :eusathink:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

szybka konfiguracja, 1.8TSI DSG + jakieś doposażenie i wyszlo 125tyś PLN :doh::doh:

czyli rozumiem że w Magro u ciebie passka dla mnie wyrwiesz za połowę tej ceny :decayed:?

za 125tys masz już Paska w sensownym wyposażeniu 2.0TDI :whistling:

Opublikowano

skodiczki mają 4x4 z kilkoma wybranymi silnikami i skrzyniami....konfigurator jest po zbuju :facepalm:

Opublikowano

Taki konfigurator jak i auto :decayed:

Opublikowano
w ośce??

nie widziałem opcji 4x4 :eusathink:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

szybka konfiguracja, 1.8TSI DSG + jakieś doposażenie i wyszlo 125tyś PLN :doh::doh:

czyli rozumiem że w Magro u ciebie passka dla mnie wyrwiesz za połowę tej ceny :decayed:?

za 125tys masz już Paska w sensownym wyposażeniu 2.0TDI :whistling:

pasek za 125:facepalm:

za 105 mam A3 w nowej budzie - sportback:decayed:

Opublikowano

Za 70 tysi znajoma kupiła teraz z rocznika 2012 A3 w sportbacku w salonie. Ale wypo bardzo słabe ale w pięknym czarnym kolorze. :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.