Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pajda jak co to kabel bym prosił :wink:

hehe no nie wiem, nie wiem

spoko moge zabrać kompa to podepniemy bestię :wink:

ten temat już ogarnięty

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Maja tam cos fajnego w zorach?

szaszłyka :grin:

krolu jak tam sterowniki? udało się bo kurna potrzebuje ten pin do licznika!

jaki pin ci trzeba

Opublikowano
czy ktoś leci jutro na żory?? bo ja jestem chętny :decayed:

wybierasz dziwne terminy,, jak ja jadę to ty ni c**ja :kwasny:

ja raczej odpadam, ale who knows :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Ja już umyłem i letnie gumy nawet założyłem. :naughty:

tyś jest ebnięty :decayed:

Opublikowano
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

Opublikowano
czy ktoś leci jutro na żory?? bo ja jestem chętny :decayed:

wybierasz dziwne terminy,, jak ja jadę to ty ni c**ja :kwasny:

ja raczej odpadam, ale who knows :wink:

to ty zwasze jedziesz jak mi nie pasuje :whistling:

Opublikowano

Ogarniam sieeeeeeeeeeeEeeee ... We wt. Cie nie bylo wiec jak.ci to mialem zrobic :P

Opublikowano
Maja tam cos fajnego w zorach?

szaszłyka :grin:

krolu jak tam sterowniki? udało się bo kurna potrzebuje ten pin do licznika!

jaki pin ci trzeba

no pin licznika żeby immo zakodować :naughty:

to po co ci kabel ? ogarnołeś aux?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Ogarniam sieeeeeeeeeeeEeeee ... We wt. Cie nie bylo wiec jak.ci to mialem zrobic :P

a masz to? to jutro jestem u ciebie pod blokiem i mi to ogarniesz ??

Opublikowano

ogarnołem dziś A miałem nic nie robić :doh:

w olku musimy grzebnąć :wink:

Opublikowano
Maja tam cos fajnego w zorach?

szaszłyka :grin:

krolu jak tam sterowniki? udało się bo kurna potrzebuje ten pin do licznika!

jaki pin ci trzeba

no pin licznika żeby immo zakodować :naughty:

to po co ci kabel ? ogarnołeś aux?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Ogarniam sieeeeeeeeeeeEeeee ... We wt. Cie nie bylo wiec jak.ci to mialem zrobic :P

a masz to? to jutro jestem u ciebie pod blokiem i mi to ogarniesz ??

Mieszkam w kamienicy :gwizdanie:

Opublikowano
[...]
Ja już umyłem i letnie gumy nawet założyłem. :naughty:

tyś jest ebnięty :decayed:

:decayed::decayed:
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

Wreszcie robota. :grin:
Opublikowano

Robota jest dla biednych

Opublikowano
Maja tam cos fajnego w zorach?

szaszłyka :grin:

krolu jak tam sterowniki? udało się bo kurna potrzebuje ten pin do licznika!

jaki pin ci trzeba

no pin licznika żeby immo zakodować :naughty:

to po co ci kabel ? ogarnołeś aux?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Ogarniam sieeeeeeeeeeeEeeee ... We wt. Cie nie bylo wiec jak.ci to mialem zrobic :P

a masz to? to jutro jestem u ciebie pod blokiem i mi to ogarniesz ??

Mieszkam w kamienicy :gwizdanie:

to się jutro pojawię pod tą kamienicą ?:decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

yebaj szmato, ja na Ciebie chyba z pół roku robiłem.... :decayed:

Już miałem pisać do Huga żeby zmienił Ci nic na utrzymanek :naughty: lub król_ZUS :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Maja tam cos fajnego w zorach?

szaszłyka :grin:

krolu jak tam sterowniki? udało się bo kurna potrzebuje ten pin do licznika!

jaki pin ci trzeba

no pin licznika żeby immo zakodować :naughty:

to po co ci kabel ? ogarnołeś aux?

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Ogarniam sieeeeeeeeeeeEeeee ... We wt. Cie nie bylo wiec jak.ci to mialem zrobic :P

a masz to? to jutro jestem u ciebie pod blokiem i mi to ogarniesz ??

Mieszkam w kamienicy :gwizdanie:

to się jutro pojawię pod tą kamienicą ?:decayed:

Poczekajmy do wt. Do tego musi byc inny laptop bo k commander sie gryzie z vcdsem i vcds sie potem pier**li i szopki straszne, i do tego tylko lapotop z XP wchodzi w gre... Ja mam takiego ale nie na tym mieszkaniu :P

Opublikowano
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

yebaj szmato, ja na Ciebie chyba z pół roku robiłem.... :decayed:

Już miałem pisać do Huga żeby zmienił Ci nic na utrzymanek :naughty: lub król_ZUS :decayed:

człowiek zachoruje i już go jadą po rajtach :facepalm::decayed:

Opublikowano
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

yebaj szmato, ja na Ciebie chyba z pół roku robiłem.... :decayed:

Już miałem pisać do Huga żeby zmienił Ci nic na utrzymanek :naughty: lub król_ZUS :decayed:

człowiek zachoruje i już go jadą po rajtach :facepalm::decayed:

sorry, że podniosłem Ci ciśnienie tym postem :decayed:

Opublikowano
Siema Miszka! Aleś ostatnio zarobiony... :whistling:

zmiana terenu latam na Małopolskę, Podkarpacie i Świętokrzyskie hard core - z resztą wiesz jak u mnie jest albo nie ma co robić albo zapierdol na maxa i tera mam to drugie :kox:

yebaj szmato, ja na Ciebie chyba z pół roku robiłem.... :decayed:

Już miałem pisać do Huga żeby zmienił Ci nic na utrzymanek :naughty: lub król_ZUS :decayed:

człowiek zachoruje i już go jadą po rajtach :facepalm::decayed:

sorry, że podniosłem Ci ciśnienie tym postem :decayed:

co ? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Co tu sie dzieje ???? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.