Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

Czyli 1749V?

Masz jakiś log na tym ciśnieniu :)?

Bede drazyl, bo na to turbo takiego cisnienia zaden ze znanych mi tunerow nie naklada ze wzgledow bezpieczenstwa, stad chcialbym wyjaśnić :)

zaraz poszukam, ja zrobiłem na tym sofcie 100tyś km :wink:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

to są chyba moje, 1,5roku po zrobieniu softu

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

jak robiłem zaraz po sofcie, doładowanie ( z tego co pamiętam) było ciut większe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm::facepalm:

i tyle zamieszania :grin:

zadane Stasiu, to masz 1,3 bara,a ze przeladowanie bylo to inna bajka :decayed:

ja na swojej mialem 1,25 bara, ale ze paliwa wiecej nie bylo to stad AWX.

To w takim razie warto zrobić korekte :decayed:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

Czyli 1749V?

Masz jakiś log na tym ciśnieniu :)?

Bede drazyl, bo na to turbo takiego cisnienia zaden ze znanych mi tunerow nie naklada ze wzgledow bezpieczenstwa, stad chcialbym wyjaśnić :)

zaraz poszukam, ja zrobiłem na tym sofcie 100tyś km :wink:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

to są chyba moje, 1,5roku po zrobieniu softu

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

jak robiłem zaraz po sofcie, doładowanie ( z tego co pamiętam) było ciut większe

Jak nikt nie grzebal w sofcie to zadane samo sie nie zmieni, jedynie aktualne, na tym logu widac przeladowanie i przycieta geometrie, patrzac na n75.

Opublikowano

Jedna mała uwaga, mogą to być logi Mareckiego, Pajdy lub Kędziora :grin:

Nie mam ich podpisanych :wink:

A tak jak pisałem wyżej, u mnie dochodziło do 2500mbar , problemów z N75 nigdy nie miałem :wink:

Opublikowano

AWX ma w serii 1,35 bara.

Nie chce mi sie juz kontynuować tematu i na sile komus cos udowadniac, jesli by kazda 1794v dawala 1,5 bara przez 100tys to by nikt nie zmienial na AWX, trafileś dobrze i tyle :wink:

A jeśli ktoś wie lepiej niz wiekszosc ludzi zajmujacych sie tu modyfikacjami( zeby nie bylo zas czyichś docinek, nie mowie o sobie, tylko wystarczy przejrzec watek o tuningu) ile mozna z czego wycisnac to juz nic nie poradze.

:hi:

Opublikowano

Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

Opublikowano
:hi: po robocie :whistling:
Opublikowano
:hi: po 2 latach :decayed:
Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:hi: po 2 latach :decayed:

no witka

jak tam płytka znalazła się ?

Opublikowano
:hi: po 2 latach :decayed:

cycki wklej :decayed:

Opublikowano
:hi: po 2 latach :decayed:

Siema nowy :decayed: profil sobie uzupełnij :wink:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

i oczywiście j.w. :grin:

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

Opublikowano
:hi: po 2 latach :decayed:

cycki wklej :decayed:

Ten zwyczaj jeszcze obowiazuje? :D

Opublikowano

Dobre cycki nie są złe :decayed:

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

Jak byś odwiedził mój wątek to być wiedział czym pomykam na co dzień :naughty:

możę 1,5 jest przesadzone ale widać z tego że wytrzymuje :wink: i daje radę

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

Jak byś odwiedził mój wątek to być wiedział czym pomykam na co dzień :naughty:

możę 1,5 jest przesadzone ale widać z tego że wytrzymuje :wink: i daje radę

Ale o czym Ty mowisz pajda, w avf to nic wyjatkowego :decayed:

sam u siebie mam 1,45 :wink:

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

odgrzałem kotleta, niech się fachowcy i fachowcy wypowiedzą :wink:

i w sumie dalej nie wiem po co to drążymy... że w AJM nie można zapodać 1,4-1,5 bara?

Opublikowano

THX za spota i kebaba

Arturoo za odprowadzenie niestety na winklach musiałem odpuścić bo balony drogi się nie trzymią:doh:

Opublikowano
THX za spota i kebaba

Arturoo za odprowadzenie niestety na winklach musiałem odpuścić bo balony drogi się nie trzymią:doh:

Nie przejmuj się, jak Artur za wolno w zakręty wchodzi to ma słabe ciśnienie. Jedni piją kawę a inni na pobudzenie wchodzą 2 paki w zakręty :grin:

Opublikowano
THX za spota i kebaba

Arturoo za odprowadzenie niestety na winklach musiałem odpuścić bo balony drogi się nie trzymią:doh:

Nie przejmuj się, jak Artur za wolno w zakręty wchodzi to ma słabe ciśnienie. Jedni piją kawę a inni na pobudzenie wchodzą 2 paki w zakręty :grin:

:wink:

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

Jak byś odwiedził mój wątek to być wiedział czym pomykam na co dzień :naughty:

możę 1,5 jest przesadzone ale widać z tego że wytrzymuje :wink: i daje radę

Ale o czym Ty mowisz pajda, w avf to nic wyjatkowego :decayed:

sam u siebie mam 1,45 :wink:

pytałeś czy też mam ajm :doh: to ci odpowiedziałem

to o co kaman ? bo już nie wiem o co ci chodzi?? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.