Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu tak cicho? :guma:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co tu tak cicho? :guma:

jak makiem zasiał :facepalm:

no i po baseniku, trzeba było wypocić alko z weekendu :whistling:

Opublikowano

jest szansa, że jutro na spota nie przyjadę Toyotą, a przymodzoną bestią :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

moja była tańsza :grin:

btw zew s line na +, wew raczej ubogo, lpg +, BEX + jeśli nie bity to dlaczego nie , po opłatach, a dla handlarzy po opłatach to na bank przed akcyzą itp trzeba dzwonić dopytać, wg mnie trzeba sprawdzić to już nie te czasy, że b6 40k stoją czas leci a na forum ceny dalej z 2008roku :sarcastic: nie porównuję tu wyrezanych furek :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

kebab k**wa

Opublikowano
jest szansa, że jutro na spota nie przyjadę Toyotą, a przymodzoną bestią :decayed:

kupiłeś turbo?

Opublikowano
[...]

kebab k**wa

:kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
jest szansa, że jutro na spota nie przyjadę Toyotą, a przymodzoną bestią :decayed:

kupiłeś turbo?

jeszcze nie, ale wszystko jest na dobrej drodze.... przy okazji wymiana oleju i filtrów, pełen serwis klimy itp

Opublikowano

I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

BTW Na Canal + Film zaczyna się film o którym juz kiedys mówiłem Uwikłanie, Polski i wg mnie spox :wink4:

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

lekko :kox:

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie?

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie?

gość od turbin tak powiedział.... a zadane było jakoś 1,4-1,5 bara

Opublikowano
:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

BTW Na Canal + Film zaczyna się film o którym juz kiedys mówiłem Uwikłanie, Polski i wg mnie spox :wink4:

no gadałeś, ale ja oglądam polsat film

Opublikowano

a ja ale kino :decayed:

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie?

gość od turbin tak powiedział.... a zadane było jakoś 1,4-1,5 bara

Nie ma c**ja, wirnik by wyszedl koncowym wydechem po dluzszym czasie. 1,5 to sie zadaje max na awx do bezpiecznej jazdy.

Opublikowano
I mycie na koniec jej zafunduj coby miała większą wartość. :decayed:

będzie i mycie...

Byle bo odpaliła i za***rdalała...

Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 :grin:

E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie?

gość od turbin tak powiedział.... a zadane było jakoś 1,4-1,5 bara

Nie ma c**ja, wirnik by wyszedl koncowym wydechem po dluzszym czasie. 1,5 to sie zadaje max na awx do bezpiecznej jazdy.

no a jednak.... marecki też miał AJM i moc miał podobną :wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Akjam, a jak Szwagier widzi zlot? Przyjadą jeszcze ? :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.