Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no i stronę 4029 otwieram i piszę normalnie:whistling:

może ktoś mi całą stronę tu zacytować...bym se poczytał pliiiisssss:decayed:

za dychę :decayed:

:grin:

...ale dalej nie umie jej otworzyć, teraz mniejsza z tym...pod warunkiem, że ktoś mi to zacytuje...no chyba, że ktoś pisał brzydkie rzeczy o mnie:grin::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
no i stronę 4029 otwieram i piszę normalnie:whistling:

może ktoś mi całą stronę tu zacytować...bym se poczytał pliiiisssss:decayed:

za dychę :decayed:

Nie bądź takim materialistą... Cały dzień dmuchałeś w Grzesia sprzęt, więc możesz się odwdzięczyć :decayed:

Opublikowano
Dzięki łobuzy za fajny weekend ;)

Jak zwykle był ubaw po pachy.

Miło jest pamiętać cały zlot :grin:

Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka :whistling::grin:

A'propos kalendarza... :naughty:http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

Kliknijcie jak się podoba. :decayed::wink::hi:

poszło :wink:

Opublikowano
no i stronę 4029 otwieram i piszę normalnie:whistling:

może ktoś mi całą stronę tu zacytować...bym se poczytał pliiiisssss:decayed:

za dychę :decayed:

Nie bądź takim materialistą... Cały dzień dmuchałeś w Grzesia sprzęt, więc możesz się odwdzięczyć :decayed:

:facepalm:curva jakoś to dziwnie zabrzmiało:polew:
Opublikowano
dobry chlory:decayed:

w końcu na chacie

odezwał się nie pijacy

ucho dzięki za miłe towarzystwo :wink:

wzajemnie i polecam się na zaś

no jeszcze nie pije, ALE myślę że zaraz to się zmieni :grin:

Dzięki łobuzy za fajny weekend ;)

Jak zwykle był ubaw po pachy.

Miło jest pamiętać cały zlot :grin:

Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka :whistling::grin:

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:
http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

curva nie idzie mi ta 4028
http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

zayebiście się Toyota prezentuje na tych fotach.... :decayed:

masz więcej takich zdjęć ?:polew:

pisać umie ale mnie wybija z tego wątku a czytać waszych postow nie umie:kwasny:
Dzięki łobuzy za fajny weekend ;)

Jak zwykle był ubaw po pachy.

Miło jest pamiętać cały zlot :grin:

Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka :whistling::grin:

A'propos kalendarza... :naughty:http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

Kliknijcie jak się podoba. :decayed::wink::hi:

http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

za***iście się prezentuje te audi z lewej na avusach III :naughty::kox:

Grześ for ju :decayed:

Opublikowano

dziękuje...na Ciebie można liczyć:decayed::wink: i to za free...Stachu ucz się:whistling::grin::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
:decayed::decayed:

żeby nie było...ode mnie też poszedł głosik:decayed:

Opublikowano
:hi::banan:
Opublikowano
dziękuje...na Ciebie można liczyć:decayed::wink: i to za free...Stachu ucz się:whistling::grin::decayed:

do Kuny i tak mu daleko :polew::polew::polew:

Opublikowano
dziękuje...na Ciebie można liczyć:decayed::wink: i to za free...Stachu ucz się:whistling::grin::decayed:

zbieram na nową turbinę :facepalm::decayed:

Opublikowano
dziękuje...na Ciebie można liczyć:decayed::wink: i to za free...Stachu ucz się:whistling::grin::decayed:

do Kuny i tak mu daleko :polew::polew::polew:

łoszz...:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

dziękuje...na Ciebie można liczyć:decayed::wink: i to za free...Stachu ucz się:whistling::grin::decayed:

zbieram na nową turbinę :facepalm::decayed:

:polew::polew::polew:
Opublikowano

chyba, że odkupię Toyotę od Ojca :grin:

Opublikowano
chyba, że odkupię Toyotę od Ojca :grin:
yhyymmm...i tym momencie byś stracił ten kolor:grin:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

:hi::banan:
Ewka też na Ciebie zagłosowała:wink:
Opublikowano
chyba, że odkupię Toyotę od Ojca :grin:

Za dyche... :decayed::decayed:

Opublikowano
chyba, że odkupię Toyotę od Ojca :grin:

Za dyche... :decayed::decayed:

i trzy zera:decayed:
Opublikowano

zapomniałem się Poźka zapytać, czy nie chce się ze mną karnąć :grin:

Opublikowano
chyba, że odkupię Toyotę od Ojca :grin:
yhyymmm...i tym momencie byś stracił ten kolor:grin:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

:hi::banan:
Ewka też na Ciebie zagłosowała:wink:
:kox::hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.