Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

nie mam Q :facepalm:, nie dało by rady a fota z audi była by kosa :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

albo chociaż na nogach tam wejść :decayed:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/zamarnieta-wodka-podrobka-fake-266846/

:polew::polew:

Opublikowano

no i kompie piętro niżej udało się wejść i napisać. Co jest mada faka:kwasny:?? Laptopa zresetowałem i nic, a inne wątki chodzą bez zarzutu :facepalm:

Opublikowano

akjam w końcu mogłem się z Tobą napić wódki :naughty:

Opublikowano

dobry chlory:decayed:

w końcu na chacie

Opublikowano
akjam w końcu mogłem się z Tobą napić wódki :naughty:
:wink:
Opublikowano
dobry chlory:decayed:

w końcu na chacie

odezwał się nie pijacy

ucho dzięki za miłe towarzystwo :wink:

Opublikowano
dobry chlory:decayed:

w końcu na chacie

odezwał się nie pijacy

ucho dzięki za miłe towarzystwo :wink:

wzajemnie i polecam się na zaś

no jeszcze nie pije, ALE myślę że zaraz to się zmieni :grin:

Opublikowano

Dzięki łobuzy za fajny weekend ;)

Jak zwykle był ubaw po pachy.

Miło jest pamiętać cały zlot :grin:

Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka :whistling::grin:

Opublikowano

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

Opublikowano

DSC05361.jpgDSC05353.jpgDSC05278.jpgDSC05290.jpgDSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

Opublikowano

curva nie idzie mi ta 4028

Opublikowano
http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

zayebiście się Toyota prezentuje na tych fotach.... :decayed:

masz więcej takich zdjęć ?:polew:

Opublikowano

DSC05315.jpgDSC05316.jpg

dobry drin nie jest zły

zdrówko :wink:

Opublikowano

pisać umie ale mnie wybija z tego wątku a czytać waszych postow nie umie:kwasny:

Opublikowano
Dzięki łobuzy za fajny weekend ;)

Jak zwykle był ubaw po pachy.

Miło jest pamiętać cały zlot :grin:

Cza było na ten Kasprowy Audi wjechać to by była fota... :naughty::decayed:

Np. do kalendarza, bo te ostatnie to jakaś kompletna porażka :whistling::grin:

A'propos kalendarza... :naughty:http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

Kliknijcie jak się podoba. :decayed::wink::hi:

Opublikowano
http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

za***iście się prezentuje te audi z lewej na avusach III :naughty::kox:

Opublikowano
http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

zayebiście się Toyota prezentuje na tych fotach.... :decayed:

masz więcej takich zdjęć ?:polew:

ze dwa się znajdą :grin:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

http://s23.postimg.org/6h5fz76h3/DSC05361.jpghttp://s10.postimg.org/kzrtni3g5/DSC05353.jpghttp://s10.postimg.org/8dheqo0z9/DSC05278.jpghttp://s13.postimg.org/xylosom0z/DSC05290.jpghttp://s22.postimg.org/qiebscx31/DSC05408.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

dobrze, że dopiero w środę do roboty :whistling:

a w sumie to coś pamiętasz :whistling:

za***iście się prezentuje te audi z lewej na avusach III :naughty::kox:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

no i stronę 4029 otwieram i piszę normalnie:whistling:

może ktoś mi całą stronę tu zacytować...bym se poczytał pliiiisssss:decayed:

Opublikowano
no i stronę 4029 otwieram i piszę normalnie:whistling:

może ktoś mi całą stronę tu zacytować...bym se poczytał pliiiisssss:decayed:

za dychę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.