Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zjadłbym coś :whistling:
wypiłbym coś:whistling:

:decayed:

czekam :grin::grin::grin::grin:

nie mam baniaków ...także ten tego będę pamiętał ,że byłeś :decayed:

:grin::grin: ...ta czynność w pt u Ciebie zamarła:grin::grin:

no :doh:........ fatal error

ale jest co powspominać...dzięki takim ludziom co się umieją bawić...zabawa jest przednia:decayed::kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powoli się zbieram odespać co nieco... :whistling:

Opublikowano
Powoli się zbieram odespać co nieco... :whistling:

tego już nie odeśpisz...organizmu nie oszukasz:grin:

Opublikowano

fajnie jakby mój mały dziabong pospał chociaż do 9 :whistling:

Opublikowano
fajnie jakby mój mały dziabong pospał chociaż do 9 :whistling:

uuuu...nie liczyłbym na to, ale życzę Ci tego długiego snu:wink:

Opublikowano

Stan, Pucek... Zobaczcie co to S6 potrafi, której dziś szukaliście... :whistling:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index50.html#post3430147

Wczoraj ją dokładnie obejrzałem i... :kox::kox:

Opublikowano
Stan, Pucek... Zobaczcie co to S6 potrafi, której dziś szukaliście... :whistling:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index50.html#post3430147

Wczoraj ją dokładnie obejrzałem i... :kox::kox:

widziałem właśnie, Toyotą miałem gorszy czas tylko o jakieś 15 minut :polew:

Opublikowano
Stan, Pucek... Zobaczcie co to S6 potrafi, której dziś szukaliście... :whistling:http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index50.html#post3430147

Wczoraj ją dokładnie obejrzałem i... :kox::kox:

widziałem właśnie, Toyotą miałem gorszy czas tylko o jakieś 15 minut :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Bo turbo się nie włączyło... :naughty:

Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:
nie no raz turbo...potem nitro...ehh...a mówią, że toyoty się nie psują:facepalm::decayed:
Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:

cieszę się, że dojechałem tam i z powrotem :decayed:

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed:

Zdupczam. Narrraaa... :wink:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Zdupczam. Narrraaa... :wink:

nara

:decayed:

Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:
nie no raz turbo...potem nitro...ehh...a mówią, że toyoty się nie psują:facepalm::decayed:

nitro włącza się jak robię kick down :wink: a, że pół drogi miałem gaz w podłodze to inna sprawa :decayed:

Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:

cieszę się, że dojechałem tam i z powrotem :decayed:

to jeszcze te auta co można im "ufać":wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Bo turbo się nie włączyło... :naughty:
nie no raz turbo...potem nitro...ehh...a mówią, że toyoty się nie psują:facepalm::decayed:

nitro włącza się jak robię kick down :wink: a, że pół drogi miałem gaz w podłodze to inna sprawa :decayed:

ja jak wjechałem na A1 i widziałem napis Gorzyczki...to nagle prawa noga mi zdrętwiała i od sgl do srb...non-stop 200+:grin::decayed:
Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:

cieszę się, że dojechałem tam i z powrotem :decayed:

to jeszcze te auta co można im "ufać":wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Bo turbo się nie włączyło... :naughty:
nie no raz turbo...potem nitro...ehh...a mówią, że toyoty się nie psują:facepalm::decayed:

nitro włącza się jak robię kick down :wink: a, że pół drogi miałem gaz w podłodze to inna sprawa :decayed:

ja jak wjechałem na A1 i widziałem napis Gorzyczki...to nagle prawa noga mi zdrętwiała i od sgl do srb...non-stop 200+:grin::decayed:

Kupy Ci się zachciało? :grin:

Cisnę spać, Ania już dawno śpi, znooowu nic :facepalm:

:hi:

Opublikowano
Bo turbo się nie włączyło... :naughty:

cieszę się, że dojechałem tam i z powrotem :decayed:

to jeszcze te auta co można im "ufać":wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Bo turbo się nie włączyło... :naughty:
nie no raz turbo...potem nitro...ehh...a mówią, że toyoty się nie psują:facepalm::decayed:

nitro włącza się jak robię kick down :wink: a, że pół drogi miałem gaz w podłodze to inna sprawa :decayed:

ja jak wjechałem na A1 i widziałem napis Gorzyczki...to nagle prawa noga mi zdrętwiała i od sgl do srb...non-stop 200+:grin::decayed:

Kupy Ci się zachciało? :grin:

Cisnę spać, Ania już dawno śpi, znooowu nic :facepalm:

:hi:

tak kac kupy po raz trzeci:grin:

na śpiocha...Pucuś:decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

:hi: też już spadam

Opublikowano

NIE, na śpiocha robi się dzieci a ja po tym weekendzie mam "ich" dość :grin:

Opublikowano
NIE, na śpiocha robi się dzieci a ja po tym weekendzie mam "ich" dość :grin:

:polew::polew:

dobranoc :wink::hi:

Opublikowano
NIE, na śpiocha robi się dzieci a ja po tym weekendzie mam "ich" dość :grin:

z Dimanem mieliśmy nadzieję chociaż na lody...co Bukowina to nic :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.