Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to kto dziś będzie? Grisza mi cos pisał, że może podjedzie. :wink4:

ja nie dojadę :kwasny::facepalm: będziesz musiał za mnie kebaba opierdzielić :wink:

19,30 start i na kebaba prosto lecisz

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to kto dziś będzie? Grisza mi cos pisał, że może podjedzie. :wink4:

ja nie dojadę :kwasny::facepalm: będziesz musiał za mnie kebaba opierdzielić :wink:

19,30 start i na kebaba prosto lecisz

no co ty nie dam rady bede wolny o 20:30 wiec już was nie bedzie za nim dojade itp i tak nie moge dziś wszamać kebaba bo jutro mam rano badanie

Opublikowano

mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

turbo od scanii:decayed::kox:

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

why??:shock3:
Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

jak te stare turbo?

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

why??:shock3:

joke :wink: raczej zostanie jak jest.... a poprzednie turbo siadło chyba z powodu zapchanego intercoolera... pękło dzisiaj dolne mocowanie plastikowe :thumbdown:

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

jak to sie mówi --> pier**l to IDŹ W MOC !!!

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

why??:shock3:

joke :wink: raczej zostanie jak jest.... a poprzednie turbo siadło chyba z powodu zapchanego intercoolera... pękło dzisiaj dolne mocowanie plastikowe :thumbdown:

ufff...udał Ci się żart, udał:whistling:...zestresowałeś mnie tą wypowiedzią:grin::decayed:

Opublikowano
mnie raczej nie będzie....

autem już jeździłem, ale muszę jeszcze intercooler wymienić :facepalm:

czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu??

no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... :wink:

why??:shock3:

joke :wink: raczej zostanie jak jest.... a poprzednie turbo siadło chyba z powodu zapchanego intercoolera... pękło dzisiaj dolne mocowanie plastikowe :thumbdown:

Stasiu :wink:

przy okazji dzisiejszej wymiany oleju mój serviceman sprawdził na moją prośbę moją suszarkę.... i tutaj mała niespodzianka

GT1749VA :kox: :gwizdanie:

To jak to w końcu jest?

Opublikowano

tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

Opublikowano

Stasiu a Ty w pracy jesteś? Nie będzie Cię na kebabie?

Opublikowano
tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

ale ajm-y mają potencjał:kox:
Opublikowano
Stasiu a Ty w pracy jesteś? Nie będzie Cię na kebabie?

nie bedzie mnie dzisiaj, siedzę z Alą w domu :wink:

Opublikowano

Bier małą i wpadaj :decayed:

Opublikowano
tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

Czyli 1749V?

Masz jakiś log na tym ciśnieniu :)?

Bede drazyl, bo na to turbo takiego cisnienia zaden ze znanych mi tunerow nie naklada ze wzgledow bezpieczenstwa, stad chcialbym wyjaśnić :)

Opublikowano

Zastanawiam się czy jechać, jakaś mała frekwencja się szykuje :kwasny:

Opublikowano
tamten mechanik dał wtedy d*py, od dwana do niego nie jeżdżę

Kumpel, który wyciągał moje turbo i dzisiaj montował nowe- potwierdził, że tamto było z wersji 110/116PS

ale ajm-y mają potencjał:kox:

pier**l BRD, rob soft i bedzie działać :decayed:

w razie co, mam 1749V na handel, tanio oddam :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.