Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zdrowie pod te święta...:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wesołych świąt :slina:

pokaz.jpg

Opublikowano
na zdrowie pod te święta...:wink:

Jest za co pić! :naughty::wink4:

Opublikowano
na zdrowie pod te święta...:wink:

Jest za co pić! :naughty::wink4:

a jak :grin:

przepiję całą kasę i dopiero będzie draka :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie omieszkam dzisiaj coś załyczyć :decayed:

Opublikowano

chyba pójdę do Michała i mu powiem, że auto mi nie odpala :grin:

Opublikowano
chyba pójdę do Michała i mu powiem, że auto mi nie odpala :grin:

miszka za nim do mnie przyjdziesz to trochę czasu minie :polew:

miszka jest ból co ?? miałem to samo jak moim gość odjeżdżał - wiem jak to jest :cry:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

nie omieszkam dzisiaj coś załyczyć :decayed:

ja też :decayed:

Opublikowano

serce mi pęka :smutas:

na szczęście łyszkę kupiłem i się napierdolę dziś

Opublikowano
serce mi pęka :smutas:

na szczęście łyszkę kupiłem i się napierdolę dziś

wieć kasa na mody do audi jest :decayed::naughty:

Opublikowano
serce mi pęka :smutas:

na szczęście łyszkę kupiłem i się napierdolę dziś

wieć kasa na mody do audi jest :decayed::naughty:

tjaaaaaaaa rezam do serii

Opublikowano
chyba pójdę do Michała i mu powiem, że auto mi nie odpala :grin:

miszka za nim do mnie przyjdziesz to trochę czasu minie :polew:

miszka jest ból co ?? miałem to samo jak moim gość odjeżdżał - wiem jak to jest :cry:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

nie omieszkam dzisiaj coś załyczyć :decayed:

ja też :decayed:

idziecie gdzieś ?

Opublikowano

?

Opublikowano
?

Pajda.....:wink:

Opublikowano

to gdzie idziecie bo też bym sie wyrwał:wink:

Opublikowano

Gdzie pojechało, bo widziałem dziś taką przyczepkę :decayed:

możliwe, pojechał na Skoczów ok 10:30 wyjechali z Tychów

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

to gdzie idziecie bo też bym sie wyrwał:wink:

to co może gdzieś na garażu się zbunkrujemy ja mam flache :naughty:

Opublikowano

Gdzie pojechało, bo widziałem dziś taką przyczepkę :decayed:

możliwe, pojechał na Skoczów ok 10:30 wyjechali z Tychów

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

to gdzie idziecie bo też bym sie wyrwał:wink:

to co może gdzieś na garażu się zbunkrujemy ja mam flache :naughty:

to już są dwie :naughty:

Opublikowano

i co teraz ? ja na chacie mam mandżur to bym Cie zaprosił , autem już jechać nie mogę :decayed: a co robi turzol ? :decayed:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

może coś modzi na garażu :grin:

Opublikowano

Gdzie pojechało, bo widziałem dziś taką przyczepkę :decayed:

możliwe, pojechał na Skoczów ok 10:30 wyjechali z Tychów

A auto to jakaś terenówka z ledzikami z przodu :grin: jak tak to widziałem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.