Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja czekam na Andrzejka i Beatkę - Przepis na życie :naughty:

:doh: jakbym moją słyszał

ale dała się przekonać na "och karol"

o 21.15 na TVP1 zacznie się dobry film. :guma:

oglądamy po raz wtóry..... :wink:

PS. flaszka pękła :kox:

http://www.thepurveyor.com/wp-content/uploads/2012/09/jack-daniels-white-rabbit.jpg

Nie wiem od kiedy Ty pijesz takie alkohole... :whistling::whistling::whistling:

nie ma to jak czysta :kox::kox::kox: ale darowanemu...... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przyjąłem flache bez oporów , już się chłodzi na tarasie :decayed: Młody niech się wyszumi :wink:

:good: A życzenia świąteczne złożył? :decayed:

zapomniał, jutro się upomne to może kolejną postawi :decayed:

Opublikowano
ja czekam na Andrzejka i Beatkę - Przepis na życie :naughty:

:doh: jakbym moją słyszał

ale dała się przekonać na "och karol"

o 21.15 na TVP1 zacznie się dobry film. :guma:

oglądamy po raz wtóry..... :wink:

PS. flaszka pękła :kox:

http://www.thepurveyor.com/wp-content/uploads/2012/09/jack-daniels-white-rabbit.jpg

Nie wiem od kiedy Ty pijesz takie alkohole... :whistling::whistling::whistling:

nie ma to jak czysta :kox::kox::kox: ale darowanemu...... :wink:

Wiadomo, wróciłem od babci z małą banią i nie powiem, opierdoliłbym takiego miodowego jacka... :kox:

Opublikowano
ja czekam na Andrzejka i Beatkę - Przepis na życie :naughty:

:doh: jakbym moją słyszał

ale dała się przekonać na "och karol"

o 21.15 na TVP1 zacznie się dobry film. :guma:

oglądamy po raz wtóry..... :wink:

PS. flaszka pękła :kox:

http://www.thepurveyor.com/wp-content/uploads/2012/09/jack-daniels-white-rabbit.jpg

Nie wiem od kiedy Ty pijesz takie alkohole... :whistling::whistling::whistling:

nie ma to jak czysta :kox::kox::kox: ale darowanemu...... :wink:

Wiadomo, wróciłem od babci z małą banią i nie powiem, opierdoliłbym takiego miodowego jacka... :kox:

szkoda, że w ciąży nie można pić, bo bym się z Baśka napił :wink:

Opublikowano
ja czekam na Andrzejka i Beatkę - Przepis na życie :naughty:

:doh: jakbym moją słyszał

ale dała się przekonać na "och karol"

o 21.15 na TVP1 zacznie się dobry film. :guma:

oglądamy po raz wtóry..... :wink:

PS. flaszka pękła :kox:

http://www.thepurveyor.com/wp-content/uploads/2012/09/jack-daniels-white-rabbit.jpg

Nie wiem od kiedy Ty pijesz takie alkohole... :whistling::whistling::whistling:

nie ma to jak czysta :kox::kox::kox: ale darowanemu...... :wink:

Wiadomo, wróciłem od babci z małą banią i nie powiem, opierdoliłbym takiego miodowego jacka... :kox:

szkoda, że w ciąży nie można pić, bo bym się z Baśka napił :wink:

....ja nie jestem w ciąży .........hehe :grin:

Opublikowano
ja czekam na Andrzejka i Beatkę - Przepis na życie :naughty:

:doh: jakbym moją słyszał

ale dała się przekonać na "och karol"

o 21.15 na TVP1 zacznie się dobry film. :guma:

oglądamy po raz wtóry..... :wink:

PS. flaszka pękła :kox:

http://www.thepurveyor.com/wp-content/uploads/2012/09/jack-daniels-white-rabbit.jpg

Nie wiem od kiedy Ty pijesz takie alkohole... :whistling::whistling::whistling:

nie ma to jak czysta :kox::kox::kox: ale darowanemu...... :wink:

Wiadomo, wróciłem od babci z małą banią i nie powiem, opierdoliłbym takiego miodowego jacka... :kox:

szkoda, że w ciąży nie można pić, bo bym się z Baśka napił :wink:

....ja nie jestem w ciąży .........hehe :grin:

ale jesteś daleko :kwasny:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

29918832095431134097517.jpg :grin::grin:

Opublikowano

PV ci pisałem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:siemanko.....widzę ,że ucho już polewał :grin:

Opublikowano

na tvn turbo ładną:quattro: naprawiają :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
na tvn turbo ładną:quattro: naprawiają :wink:

oglądałem to piękna sztuka :kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
na tvn turbo ładną:quattro: naprawiają :wink:

oglądałem to piękna sztuka :kox:

i do serii rezał:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.