Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
arturoo mimo szczerych checi dziekuje, ale automat to raczej bedzie malo miarodajny w dodatku 2,5 ma inna kulture pracy. ech ale szukam dalej za wszelkie porady i checi bede wdzieczny

turzol CI pisał...

ew poszukaj na allegro jakieś ogłoszenie sprzedaży, zadzwoń, że jesteś zainteresowany i jedź się przejedź :wink::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema z wieczora :whistling:

Opublikowano
Siema z wieczora :whistling:

siema rezacz :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

no i jedno z moich ulubionych :whistling:

tumblr_mkoxfslVc51rwhpjno1_500.png

Opublikowano

ściema

kolejny drink:grin:

Opublikowano

:kox:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

to pyrsk...duszkiem................................... i nyny :hi:

Opublikowano

chciałem dzisiaj jechać na Ruch, dobrze, że jednak byłem w robocie :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
chciałem dzisiaj jechać na Ruch, dobrze, że jednak byłem w robocie :facepalm::facepalm::facepalm:

No jakaś masakra!

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
chciałem dzisiaj jechać na Ruch, dobrze, że jednak byłem w robocie :facepalm::facepalm::facepalm:

No jakaś masakra!

niech się curva otrząsną bo sie obudzą z ręką w piździe... :thumbdown: Następny mecz z Bełachatowem, a gieksa gra na wiosne jeszcze lepiej niż Bielszczanie :kwasny:

PS. Jutro odbiera po przeglądzie swojego CCka piłkarz Ruchu ( nie będe pisał który :wink: ) ale olej to mu chyba muszę spuścić.... :grin:

Opublikowano
chciałem dzisiaj jechać na Ruch, dobrze, że jednak byłem w robocie :facepalm::facepalm::facepalm:

No jakaś masakra!

niech się curva otrząsną bo sie obudzą z ręką w piździe... :thumbdown: Następny mecz z Bełachatowem, a gieksa gra na wiosne jeszcze lepiej niż Bielszczanie :kwasny:

PS. Jutro odbiera po przeglądzie swojego CCka piłkarz Ruchu ( nie będe pisał który :wink: ) ale olej to mu chyba muszę spuścić.... :grin:

Zrób to z pozdrowieniami również ode mnie! :grin: P.S. Z ręką w piździe to by było na bogato... :naughty:
Opublikowano
i1240443.jpg
Opublikowano
chciałem dzisiaj jechać na Ruch, dobrze, że jednak byłem w robocie :facepalm::facepalm::facepalm:

No jakaś masakra!

niech się curva otrząsną bo sie obudzą z ręką w piździe... :thumbdown: Następny mecz z Bełachatowem, a gieksa gra na wiosne jeszcze lepiej niż Bielszczanie :kwasny:

PS. Jutro odbiera po przeglądzie swojego CCka piłkarz Ruchu ( nie będe pisał który :wink: ) ale olej to mu chyba muszę spuścić.... :grin:

Zrób to z pozdrowieniami również ode mnie! :grin: P.S. Z ręką w piździe to by było na bogato... :naughty:

moim zdaniem Ruch gra najsłabiej w tym sezonie :thumbdown: w tamtej rundzie gorzej grał Bełachatów i Podbeskidzie ( teraz grają lepiej) a na wiosnę uja grają jeszcze Pogoń, Lechia, Widzew...

Jakby nie szczęśliwa wygrana w Lubinie to już by było tylko 5 pkt nad Podbeskidziem :thumbdown:

Opublikowano

No tragedia! Tylko z czego to wynika!? Nagle pogubili wszyscy formę!? :facepalm:

Opublikowano
No tragedia! Tylko z czego to wynika!? Nagle pogubili wszyscy formę!? :facepalm:

trener jest słaby :whistling: ew trafił na grupę zawodników z którymi nie ma porozumienia :whistling:

Ta drużyna nie ma pomysłu na grę :facepalm:

Opublikowano

Wydaje mi się, że nie ma tam już takiego parcia jak było za Fornalika - nr ONE. :wink4:

Opublikowano

czas się zbierać, pożegnam się jakimś miłym akcentem :wink:

tumblr_m8mmbn6v6G1rc0v0xo1_500.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.