Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::decayed:

no i gadka sie klei :grin:

PS. Miszka już usnął ? :whistling:

musiałem jeszcze :sexinbed: zamiast wklejać te zdjęcia co wy :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

:hi::decayed:
no i gadka sie klei :grin:

PS. Miszka już usnął ? :whistling:

musiałem jeszcze :sexinbed: zamiast wklejać te zdjęcia co wy :grin:

pomyliłeś emoty, miało być :jerk::decayed:

Opublikowano

:decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

:hi::decayed:
no i gadka sie klei :grin:

PS. Miszka już usnął ? :whistling:

musiałem jeszcze :sexinbed: zamiast wklejać te zdjęcia co wy :grin:

pomyliłeś emoty, miało być :jerk::decayed:

o faktycznie pomyłka mała :grin:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

Opublikowano

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

A masz aku z wejściem na OBDII :decayed:

Opublikowano

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

A masz aku z wejściem na OBDII :decayed:

mam serię :grin:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

A masz aku z wejściem na OBDII :decayed:

mam serię :grin:

Chyba rezasz do serii. :grin:
Opublikowano

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

A masz aku z wejściem na OBDII :decayed:

mam serię :grin:

Chyba rezasz do serii. :grin:

poniosło mnie :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie ma ktos klucze do wyciągnięcia rns-e ? Tychy i okolice :hi:

Opublikowano

Dramatyczne_dziury_Fot_6105416.jpg:wink:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Panowie ma ktos klucze do wyciągnięcia rns-e ? Tychy i okolice :hi:

Turzol ma

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

bmv.jpg

:polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Miszka jak z aku ogarnołeś temat

Opublikowano
Panowie ma ktos klucze do wyciągnięcia rns-e ? Tychy i okolice :hi:
Ja też mam jakby co. :wink4: BTW Może na spota zawitasz? :cool:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

pany Vagiem sprawdzę czy mi gdzieś prądu nie pobiera na lewo ?

A masz aku z wejściem na OBDII :decayed:

mam serię :grin:

Chyba rezasz do serii. :grin:

poniosło mnie :kox:

:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/k/3/Dramatyczne_dziury_Fot_6105416.jpg:wink:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Panowie ma ktos klucze do wyciągnięcia rns-e ? Tychy i okolice :hi:

Turzol ma

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

http://s7.postimg.org/ltp3ufugb/bmv.jpg

:polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Miszka jak z aku ogarnołeś temat

no był padnięty ale nie znam przyczyny podładowałem 12godzin pali od strzała ale zobaczymy jak moja będzie jeździła czy będzie się wyładowywał :wink:

pyrsk kielonek :wink:

Opublikowano

Pyrsk Tyskie ponad Wszystkie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.