Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to herbatka :naughty:
z prądem:decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

psyt

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

cisza jak makiem zasiał dziś:grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Pajda jedziemy na żeberka jutro:whistling:

mimo L4 podjadę na żeberka:kox: i zapraszamy:wink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany jakby ktoś słyszał czy ktoś nie pozbywa się A6 C5 w benzynie (obojetnie czy sedan czy avant) to dajcie cynk.

auto zmieniasz

Opublikowano
Pany jakby ktoś słyszał czy ktoś nie pozbywa się A6 C5 w benzynie (obojetnie czy sedan czy avant) to dajcie cynk.

jest jakaś na forum :whistling:

Opublikowano
no to herbatka :naughty:
z prądem:decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

psyt

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

cisza jak makiem zasiał dziś:grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Pajda jedziemy na żeberka jutro:whistling:

mimo L4 podjadę na żeberka:kox: i zapraszamy:wink:

Artueoo narobił smaka w zeszłym tygodniu:decayed:

Opublikowano
no to herbatka :naughty:
z prądem:decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

psyt

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

cisza jak makiem zasiał dziś:grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Pajda jedziemy na żeberka jutro:whistling:

mimo L4 podjadę na żeberka:kox: i zapraszamy:wink:

Co tam Grzesiu sie dzieje?

Opublikowano

on mnie zrobił smaka ze 3 tyg temu:slina: i od tamtego czasu tylko żeberka:kox:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Co tam Grzesiu sie dzieje?

choróbsko mnie łapło...:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale już powoli zaczynam się leczyć naturalnymi środkami...wódeczka czyt.drinkuję sobie:kox:

Opublikowano
Pany jakby ktoś słyszał czy ktoś nie pozbywa się A6 C5 w benzynie (obojetnie czy sedan czy avant) to dajcie cynk.

auto zmieniasz

nigdy :wink:

Miszka ten 2.4 z podtlenkiem?

Opublikowano
on mnie zrobił smaka ze 3 tyg temu:slina: i od tamtego czasu tylko żeberka:kox:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Co tam Grzesiu sie dzieje?

choróbsko mnie łapło...:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale już powoli zaczynam się leczyć naturalnymi środkami...wódeczka czyt.drinkuję sobie:kox:

Dej pokoj, ja sie mecze od 2 tyg przed Bukowina, po jakos mi lekko minelo i znow biere :kwasny: Wiec dawka z BT wiele nie zmienila :kwasny:

Nie masz gdzies luzem polosi ze swojej :decayed: ?

Opublikowano
on mnie zrobił smaka ze 3 tyg temu:slina: i od tamtego czasu tylko żeberka:kox:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Co tam Grzesiu sie dzieje?

choróbsko mnie łapło...:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale już powoli zaczynam się leczyć naturalnymi środkami...wódeczka czyt.drinkuję sobie:kox:

ja też, idę po kolejną herbatę :decayed:

Opublikowano

ojj...aż taka awaryjna to ona nie jest:grin::wink:

...odp. brzmi...nie:wink:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

ale już powoli zaczynam się leczyć naturalnymi środkami...wódeczka czyt.drinkuję sobie:kox:

ja też, idę po kolejną herbatę :decayed:

ja sem połóweczkę powolutku obracam:whistling::grin::decayed:

Opublikowano
Pany jakby ktoś słyszał czy ktoś nie pozbywa się A6 C5 w benzynie (obojetnie czy sedan czy avant) to dajcie cynk.

auto zmieniasz

nigdy :wink:

Miszka ten 2.4 z podtlenkiem?

ja

Opublikowano

ojjj...źle mnie się zeditowało:grin:

Opublikowano
ojj...aż taka awaryjna to ona nie jest:grin::wink:

...odp. brzmi...nie:wink:

Szkoda

:kwasny: Potrzebuje zwymiarowac i znaleźć różnice :wink:

Opublikowano
ojjj...źle mnie się zeditowało:grin:

no raczej :grin:

Opublikowano
ojjj...źle mnie się zeditowało:grin:

no raczej :grin:

oj taaaaaammmm...:grin:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

ojj...aż taka awaryjna to ona nie jest:grin::wink:

...odp. brzmi...nie:wink:

Szkoda

:kwasny: Potrzebuje zwymiarowac i znaleźć różnice :wink:

:grin:jeśli nie widzisz różnicy to poco przepłacać:grin:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

dobranoc wszystkim:hi: jutro po wszystkich prześwietleniach na spocie będę świecił jak neonówka:polew:

Opublikowano
psyt

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

cisza jak makiem zasiał dziś:grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Pajda jedziemy na żeberka jutro:whistling:

z chęcią bym pojechał ,ale nie dam rady jutro :facepalm:

bede musiał pare spraw jeszcze ogarną bo w piątek rano trasa na Deutsche

Opublikowano
ojjj...źle mnie się zeditowało:grin:

no raczej :grin:

oj taaaaaammmm...:grin:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

ojj...aż taka awaryjna to ona nie jest:grin::wink:

...odp. brzmi...nie:wink:

Szkoda

:kwasny: Potrzebuje zwymiarowac i znaleźć różnice :wink:

:grin:jeśli nie widzisz różnicy to poco przepłacać:grin:

Dobrze by bylo, zeby byly bez roznic :decayed:

Opublikowano

Siema! :naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.