Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bbc

top ger z polonezem teraz

już wkrótce 2 miesiące jak nie oglądam TV :grin:

Opublikowano

Abonamentu nie placiles :grin:

Opublikowano
bbc

top ger z polonezem teraz

już wkrótce 2 miesiące jak nie oglądam TV :grin:

:thumbdown:

PS zamówiłeś mi te blaszki?

Opublikowano
bbc

top ger z polonezem teraz

już wkrótce 2 miesiące jak nie oglądam TV :grin:

:thumbdown:

PS zamówiłeś mi te blaszki?

sorki, zapomniałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

a czy Ty trzymasz mocz ?

Abelard Giza Tabu Najnowsze Kabarety 2013] - YouTube

:grin:

Opublikowano
bbc

top ger z polonezem teraz

już wkrótce 2 miesiące jak nie oglądam TV :grin:

:thumbdown:

PS zamówiłeś mi te blaszki?

sorki, zapomniałem :facepalm:

:doh::doh::doh:

zamówisz mi to pilne !!!

Opublikowano
bbc

top ger z polonezem teraz

już wkrótce 2 miesiące jak nie oglądam TV :grin:

:thumbdown:

PS zamówiłeś mi te blaszki?

sorki, zapomniałem :facepalm:

:doh::doh::doh:

zamówisz mi to pilne !!!

napisze jutro kumplowi

---------- Post dopisany 24-08-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 23:41 ----------

watch?v=XbbAuqJPfCc

:grin:

:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ja dopilnowałem ze swojej str żeby transakcja była czysta od początku do końca, ktoś ma inne podejście - trudno, ja nie będe z tym wojował, mam inne problemy

nie handluje się z ludźmi z sosnowca :grin:

---------- Post dopisany at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

aha no i :hi:

Opublikowano
1266518485_by_telus_500.jpg
Opublikowano

Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Oś F koło Kowalskiego

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Oś F koło Kowalskiego

powiedzieć im wprost że jest hid czy przypalić głupa ?

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Oś F koło Kowalskiego

powiedzieć im wprost że jest hid czy przypalić głupa ?

pisałem do kumpla czy jest dzis w pracy:wink:

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:slina:
Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Oś F koło Kowalskiego

powiedzieć im wprost że jest hid czy przypalić głupa ?

pisałem do kumpla czy jest dzis w pracy:wink:

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:slina:

o spoko to daj znać bo jak co to ściepne tego hida i pojadę bylekaj

Opublikowano

dam ci znac na fona

Opublikowano

curva, przehandlowałem na róznych forach setki jak nie tysiące różnego stuffu i nikt nigdy nie zrobił mi czarnego PR. jak było cos na rzeczy to zawsze dało się dogadać w ludzki sposób bez spiny, ale tutaj jest klasyczny beton. nie wiem co jeszcze napisać ale ta sytuacja to jak dla mnie kur(w)iozum :facepalm:

Różni są ludzie, czasem mimo tego że chcesz dobrze po prostu się nie da...

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

:hi:

-Otwierać policja!!!!.

-Nie zamawialiśmy policji, tylko dziwki...

-Sąsiedzi nas wezwali.!

-To niech sąsiedzi ruchają....

Tapatalk 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.