Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: no wiec nie jadę podjadę na drugi tydzień najwyżej
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

po robocie :facepalm:

Opublikowano

:hi: po robocie i remoncie... uja dzisiaj pomalowałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:hi: Zna się ktoś na pralkach?

Jestem na etapie kupna, pralka powinna spełniać poniższe kryteria:

- ładowana od frontu

- głębokość do 45cm

- 6kg załadunku

- prędkość wirowania min 1200obr/min

- w miarę rozsądne zużycie prądu/wody

Zastanawiam się nad firmami:

- Samsung, niezłe parametry, przyzwoita cena, ciekawy design, funkcja Eco Bubble - ktoś miał z tą funkcją do czynienia? działa to ?

- LG - z uwagi na cichy silnik indukcyjny

- Gorenje - nie jest robiona w Chinach, niezłe parametry

jakieś podpowiedzi ? :wink:

Opublikowano

pyrsk :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: po robocie i remoncie... uja dzisiaj pomalowałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:hi: Zna się ktoś na pralkach?

Jestem na etapie kupna, pralka powinna spełniać poniższe kryteria:

- ładowana od frontu

- głębokość do 45cm

- 6kg załadunku

- prędkość wirowania min 1200obr/min

- w miarę rozsądne zużycie prądu/wody

Zastanawiam się nad firmami:

- Samsung, niezłe parametry, przyzwoita cena, ciekawy design, funkcja Eco Bubble - ktoś miał z tą funkcją do czynienia? działa to ?

- LG - z uwagi na cichy silnik indukcyjny

- Gorenje - nie jest robiona w Chinach, niezłe parametry

jakieś podpowiedzi ? :wink:

Frania i niema lipy :decayed:

Opublikowano
:hi: po robocie i remoncie... uja dzisiaj pomalowałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:hi: Zna się ktoś na pralkach?

Jestem na etapie kupna, pralka powinna spełniać poniższe kryteria:

- ładowana od frontu

- głębokość do 45cm

- 6kg załadunku

- prędkość wirowania min 1200obr/min

- w miarę rozsądne zużycie prądu/wody

Zastanawiam się nad firmami:

- Samsung, niezłe parametry, przyzwoita cena, ciekawy design, funkcja Eco Bubble - ktoś miał z tą funkcją do czynienia? działa to ?

- LG - z uwagi na cichy silnik indukcyjny

- Gorenje - nie jest robiona w Chinach, niezłe parametry

jakieś podpowiedzi ? :wink:

Frania i niema lipy :decayed:

20022012191417_pralka.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Psyt

Opublikowano

Pyrsk ;)

Opublikowano

ja już po pssyt:decayed: i idę spać:whistling:

Arturku...jutro od rana do wieczora troszku czasu by się znalazło:wink:

Opublikowano

Pyrsk ....

Grzechu ...wszystko pięknie ,ładnie....tylko od 7:30-15:30 jestem w swd ...od 16-21w sjz....a potem do rana pod fonem.....

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Będę rzecznikiem czyścił szybę jak będzie lało :polew:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Kuźwa kiedyś szło sie tu z kimś napić ....a tera we dwóch sie siedzi......ehhhh gdzie te czasy...? Jak to mówi Miszka ...."Sie pytam gdzie...?? "

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

:decayed:

Opublikowano

psyt :slina:

Opublikowano

Alleluja.....::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.