Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turzol założyłeś już soczewy nowe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Opublikowano
Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Skodę raczej w Skodzie :wink:

Opublikowano
Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Skodę raczej w Skodzie :wink:

toć wszystko przez kulczyka chyba idzie

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

bynajmniej czesci:decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Piękna :slina:

Opublikowano

:hi:

siemka po pracy

no to psyt 2x

akjam cos czego nie masz w niebieskim wozidle :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak bedziesz chcial ifo to pisz na PW to ci wysle co i jak mi gosc napisal :decayed:

Opublikowano
Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Skodę raczej w Skodzie :wink:

toć wszystko przez kulczyka chyba idzie

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

bynajmniej czesci:decayed:

Skoda ma osobną bazę :kwasny:

Opublikowano
Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Skodę raczej w Skodzie :wink:

toć wszystko przez kulczyka chyba idzie

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

bynajmniej czesci:decayed:

Skoda ma osobną bazę :kwasny:

lipa

Opublikowano

Ucho. Żulimy co w piątek?

Tapatalk

Opublikowano
Ucho. Żulimy co w piątek?

Tapatalk

jak nie jak tak:grin:

Opublikowano

To dajmy wolną rękę babom niech sie dogadają. ;)

Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

A jak im sie nie uda to knajpa

Tapatalk

Opublikowano

A jak im sie nie uda to knajpa

Tapatalk

ta opcja jest lepsza:naughty:

Opublikowano

Ja wole w chacie. Pozatym rzucili cytrynową cole w biedr. Z krupnikiem palce lizać ;

Tapatalk

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Siema po piłeczce! Nogi mi do doopy wchodzą! :decayed: Ale pogoda zayebista do grania. :kox:

:hi:

siemka po pracy

no to psyt 2x

akjam cos czego nie masz w niebieskim wozidle :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak bedziesz chcial ifo to pisz na PW to ci wysle co i jak mi gosc napisal :decayed:

Gadałem z nim z rok temu na ten temat albo i dawniej i byłem prawie zdecydowany ale póki co odpuściłem temat bo na choooj mi to. :grin:
Opublikowano

Za niedługo to Wam w tych wyrezanych furach, po przekręceniu kluczyka będzie sztuczny ku**s w d*pę wchodził :decayed:

Opublikowano
Stanley czy skode też dasz rade sprawdzić po vinie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

zdrówko jack:naughty:

Skodę raczej w Skodzie :wink:

toć wszystko przez kulczyka chyba idzie

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

bynajmniej czesci:decayed:

Skoda ma osobną bazę :kwasny:

lipa

co chcesz ze skody??????????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.