Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Taaa. Sie dogadaja. Krotko . Do was. Do nas? Knajpa? Ino kaj bo jutro moze byc lichoń.

Tapatalk

merino:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wpuszcza nas z krupnikiem ;)

Tapatalk

Opublikowano
Nawet buraki nie wiedza do czego wajha po lewe. O p.mgielnych nie wspomne. A korcilo na Żory. Ino na noc work. Ryzyko

Tapatalk

dasz radę a kebab z Kato się kryję:naughty:

i żebereczko opędzlowane :decayed:

Opublikowano
Nawet buraki nie wiedza do czego wajha po lewe. O p.mgielnych nie wspomne. A korcilo na Żory. Ino na noc work. Ryzyko

Tapatalk

dasz radę a kebab z Kato się kryję:naughty:

i żebereczko opędzlowane :decayed:

jak zawsze palce lizać:slina:

Opublikowano

Już tak nie chwalcie tego żebra bo bez szału... :cool: Apropo's korków to dziś jechałem z Murcek przez Mysłowice bo korek na Giszowcu a później od samych Katowic do Będzina bo jakieś wypadki! :kwasny:

Opublikowano

Oczekiwanie na interwencje policji w tychach od 4h w gore. Tyle klep

Tapatalk

Opublikowano
Już tak nie chwalcie tego żebra bo bez szału... :cool: Apropo's korków to dziś jechałem z Murcek przez Mysłowice bo korek na Giszowcu a później od samych Katowic do Będzina bo jakieś wypadki! :kwasny:

na Będzinie 2ciężarówki i osobówka miały kuku

Opublikowano

dzisiaj mój ojciec swoją Toyotę skasował :kwasny:

Opublikowano

tvp1 konwój :naughty:

Opublikowano
tvp1 konwój :naughty:

miałem z 7-8lat jak to pierwszy raz oglądałem :wink:

Opublikowano

Ucho. Walimy u nas. Salatke zrob ;) tesco masz jeszcze otwarte chyba ;)

Tapatalk

Opublikowano
dzisiaj mój ojciec swoją Toyotę skasował :kwasny:
:kwasny: A z pasażerami OK?
Już tak nie chwalcie tego żebra bo bez szału... :cool: Apropo's korków to dziś jechałem z Murcek przez Mysłowice bo korek na Giszowcu a później od samych Katowic do Będzina bo jakieś wypadki! :kwasny:

na Będzinie 2ciężarówki i osobówka miały kuku

Dwa duże i autobus. Jak jechałem do Katowic około 12ej to już była akcja i droga zamknięta częściowo a czasem całkowicie do godzin popołudniowych!
Opublikowano

ok, bezpieczny wóz :wink:

Opublikowano

Najważniejsze! :good:

Opublikowano

Jadymy z tym bezpiecznym weekendem ... :beer::beer::beer::beer::beer:

:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Jadymy z tym bezpiecznym weekendem ... :beer::beer::beer::beer::beer:

:D

Wysłane z telewizora Note2

:decayed:
Opublikowano

Stasiu ...grunt to pasażery całe.....reszta....to ...j

pajda ,ucho minęli my sie :(........

wysłane z one v :)

Opublikowano

Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

....poducha z przodu off i jest ok ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

....poducha z przodu off i jest ok ;)

wysłane z one v :)

ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? :whistling::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.