Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gadałem z kumplem z Emidy i mówi, że te Skody nie są udane :whistling:

pod jakim względem ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ----------

gadałem z kumplem z Emidy i mówi, że te Skody nie są udane :whistling:

pod jakim względem ?

no pod takim, że coś im się nie udało :decayed:

mi się podoba ta skodovka :naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

gadałem z kumplem z Emidy i mówi, że te Skody nie są udane :whistling:

pod jakim względem ?

silniki niby awaryjne, nie wiem ile jest w tym prawdy, bo swego czasu odpuściłem temat - trafiła sie zamiana mieszkania, no i dalej jeżdżę B5 :decayed:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

:hi:

szykujecie sie do wycieczki ?:wink:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Pajda ladna skodzinka tylko nie w gnoju:wink:

Multis żyje i nawet sie dobrze czuje,quwa karne kutasy mi sie skończyły wczoraj pod blokiem:facepalm:

Opublikowano
:hi:

Pajda ladna skodzinka tylko nie w gnoju:wink:

1.6 MPI :decayed:

Opublikowano
:hi:

Pajda ladna skodzinka tylko nie w gnoju:wink:

Multis żyje i nawet sie dobrze czuje,quwa karne kutasy mi sie skończyły wczoraj pod blokiem:facepalm:

Znaczy sie ze zamawiamy nowe? ;) tylko trza z klejem na wilgoć...

Tapatalk

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
:siema: przy sobocie :decayed: ja tez sie pisze na karne...
Opublikowano

Rankiem Panowie :hi::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień doberek:hi:

widzieli ? █▬█ █ ▀█▀ ✔ Wheeler Dealers SYRENA 105 PL HD FULL ✔ PL - YouTube

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Jedzie rusek swoja lada po autostradzie i nagle zatrzymuje go dziwka:

-Cześć misiu, zrobie ci loda za free...

-jasne mala, wskakuj.

Laska mu obciaga a nagle mowi:

-Dawaj 100 zl bo gryze...

Ten sie przestraszyl i dal.

Pozniej jedzie niemiec BMW i ta sama dziwka go zatrzymuje.

-Czesc, zlaskac ci za free...

-Jasne,mloda wskakuj.

Ta mowi po chwili i ze go ugryzie jak nie da jej 100 zl. Ten sie spekal i daje jej kase.

Na trzeci dzień jedzie polak polonezem i wyskakuje ta sama dziwka.

-Cze, ojebać ci kolbe za free ????

-Jasne mala.

Ta po chwili puszcza swoj dobrze opracowany tekst:

-Dawaj 100 zl albo ci go odgryze...

A polak na to:

-Dawaj 200 bo sikam...

ibz9.jpg

oavi.png

pkit.png

Opublikowano

:hi:...jak coś to z 50 biorę...u mnie pod robotą Wszyscy po zabrzu,katowicach albo łodzi będą mieli swoje padliny obklejone.....już im sie całkiem popie..rdoliło........zrobi ,który grupowy zakup ,czy ja robię....??....ewentualnie na pw z ilościami zapraszam.....w ciągu kilku dni trza wiedzieć jakie jest zapotrzebowanie :D.....

wysłane z one v :)

Opublikowano

ja chce 50 szt.

Opublikowano

wali dziś ktoś coś do ryja ? ja lece na Katochy :kox: do jutra :facepalm:

Opublikowano
:whistling::naughty:
Opublikowano

NO po pyrks

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.