Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak z ASO to cenę znam, myślałem że coś w bardziej ludzkiej kasie :decayed:

co na auto tylko starczyło! na pióra juz brakło :grin::facepalm:

na aucie sie nie oszczędza i kupuje tajle w ASO --> zawsze dobre ceny :decayed::naughty:

Opublikowano

No czasem lepsze niż na alledrogo... I co jak co ale na piórach to bym nie oszczędzał. :wink4: Też brałem w ASO i ceny nie były kosmiczne. :guma:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

:hi:
Co tam OKO? :whistling:
Opublikowano
No czasem lepsze niż na alledrogo... I co jak co ale na piórach to bym nie oszczędzał. :wink4: Też brałem w ASO i ceny nie były kosmiczne. :guma:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

:hi:
Co tam OKO? :whistling:

Przeprowadzam kontrole piór wycieraczek i treści spamowej :decayed:.

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Coś jak to :naughty:

http://img600.imageshack.us/img600/9379/rsvr.jpg

Takie cudo pstryknąłem w zeszłym miesiącu na parkingu pod Koodza :kox:

co mu sie stało w zderzak? Była chyba operacja ratujące życie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

siema

kedzior ciebie to juz od zatoru chyba nie widziałem :wink:

Opublikowano

psyt:decayed: po raz pierwszy od niedzieli:facepalm:

Opublikowano
psyt:decayed: po raz pierwszy od niedzieli:facepalm:

chwali sie... nareszcie porzadniejesz :drunk:

Opublikowano

panowie nie wybiera się ktoś koło 15tej z Kato na Tychy bo bym się zabrał :wink::wink:

Opublikowano
panowie nie wybiera się ktoś koło 15tej z Kato na Tychy bo bym się zabrał :wink::wink:

?

wóz nie domaga ?

Opublikowano
panowie nie wybiera się ktoś koło 15tej z Kato na Tychy bo bym się zabrał :wink::wink:

?

wóz nie domaga ?

odstawiłem na wymianę płynów :decayed:

Opublikowano
Jak z ASO to cenę znam, myślałem że coś w bardziej ludzkiej kasie :decayed:

co na auto tylko starczyło! na pióra juz brakło :grin::facepalm:

na aucie sie nie oszczędza i kupuje tajle w ASO --> zawsze dobre ceny :decayed::naughty:

No tak, burżuj :decayed:

Nie będę płacił za napis :facepalm:

Opublikowano

Przecież tam napisu AUDI nie będzie. :guma::decayed:

Opublikowano
Jak z ASO to cenę znam, myślałem że coś w bardziej ludzkiej kasie :decayed:

co na auto tylko starczyło! na pióra juz brakło :grin::facepalm:

na aucie sie nie oszczędza i kupuje tajle w ASO --> zawsze dobre ceny :decayed::naughty:

No tak, burżuj :decayed:

Nie będę płacił za napis :facepalm:

w chińskim sklepie napewno znajdziesz coś do siebie :grin:

trzeba było fiata kupic na nie audi przecież nie bedziesz płacił za napis :polew:

Opublikowano
Jak z ASO to cenę znam, myślałem że coś w bardziej ludzkiej kasie :decayed:

co na auto tylko starczyło! na pióra juz brakło :grin::facepalm:

na aucie sie nie oszczędza i kupuje tajle w ASO --> zawsze dobre ceny :decayed::naughty:

No tak, burżuj :decayed:

Nie będę płacił za napis :facepalm:

w chińskim sklepie napewno znajdziesz coś do siebie :grin:

:wink:

Opublikowano

ale sciule z was:decayed:

a na ori znaczka nie ma:wink:

burżujstwo

Opublikowano

Pucek aż jutro sprawdzę cenę ttych piór do B7 bo nie pamiętam... Z ciekawości jaka będzie różnica. :wink4:

Opublikowano
Pucek aż jutro sprawdzę cenę ttych piór do B7 bo nie pamiętam... Z ciekawości jaka będzie różnica. :wink4:

Wiem ile kosztują valeo/bosch do b7 nie w serwisie dla burżuazji :decayed:

mykam, nocka :hi:

Opublikowano

Ile?

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Pajda jak jutro z czasem u Ciebie? może jutro to kodowanie ogarniemy bo ja nie mam kompa! :kwasny:

Opublikowano
Ile?

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Pajda jak jutro z czasem u Ciebie? może jutro to kodowanie ogarniemy bo ja nie mam kompa! :kwasny:

jak zawsze krucho, trzeba robić by było za co modzić :decayed:

pisz, dzwoń na tel. to myślę że sie jakoś dogramy :wink:

Opublikowano
same pióra w ASO to ok 180zl :whistling:
No to nic tylko brać! :decayed:
Pajda jak jutro z czasem u Ciebie? może jutro to kodowanie ogarniemy bo ja nie mam kompa! :kwasny:

jak zawsze krucho, trzeba robić by było za co modzić :decayed:

pisz, dzwoń na tel. to myślę że sie jakoś dogramy :wink:

Ok. :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.