Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jak z ta frekwencją --> poprawi się co czy nie ?

jak zawsze bede :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wpadne i ja do Was, od mojego ostatniego spota w Kato już nieco minęło :decayed:

Opublikowano

Jak ktos może to weźcie kompa i kabel :hi:

Opublikowano
Jak ktos może to weźcie kompa i kabel :hi:

Dziś będę na 99% i mogę zabrać kabel :wink:

Opublikowano

ale ostrzegam... mój będzie nieumyty po 2-óch tygodniach stania no i na stalówkach... najwyżej gdzieś z boku sobie stane :grin::grin::grin:

Opublikowano
Jak ktos może to weźcie kompa i kabel :hi:

:thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mnie nie będzie, tzn nie ma: siedzę z dziećmi w domu :whistling:

Opublikowano

Thx za spota! P.S. Kebab zjedzony w samotności też smakuje!:kox::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Thx na spota postaram się częściej wpadać :naughty:

Jadąc do domu lanserka z Hond gazowała w tunelu który głośniejszy i bardziej wk***iający :grin::facepalm:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota

pajda dzięki - zawsze można na Ciebie liczyć

akjam cos ci jeden Diod nie świeci

:hi:

Opublikowano

Nie świecił jeszcze wczoraj ale dziś już Wszystko świeci. :cool:

Opublikowano

Fachowcy z Ukrainy przyjechali na gospodarstwo do Irlandii wymalować facetowi dom.

Jako, że byli z Ukrainy, mieli w zwyczaju przed robotą chlapnąć za dwie sety, ale niestety, nie mieli za co.

Sprzedali więc farbę, kupili flaszkę, drugą, trzecią ... i w końcu przepili wszystko.

Po jakimś czasie fachowcy, widząc, że zbliża się właściciel domu, resztką farby szybko wysmarowali koniowi mordę.

Właściciel się pyta:

- Dlaczego nic nie pomalowane?

- Bo koń wypił farbę!

Właściciel bez zastanowienia wyciąga strzelbę i strzela koniowi w łeb.

- Dlaczego o razu tak brutalnie? - pytają fachowcy ze zdumieniem.

- A na c**j mi taki koń?! Ostatnio jak byli tu murarze z Polski to 10 worków cementu wpierdolił!

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Nie świecił jeszcze wczoraj ale dziś już Wszystko świeci. :cool:

jak startowales to nie swicil tylko ci mowie zeby nie bylo

Opublikowano

:polew:

Ciekawe jaki wynik meczyku będzie 0-0 zobaczymy :grin:

Opublikowano

pajda dzięki - zawsze można na Ciebie liczyć

staram się jak mogę :wink:

thx panowie za dzisiejsze spotkanie

Opublikowano

No dzięx za adaptacje Pajda! Może byś jeszcze ten czujnik mi wymienił? :naughty: Soprano sprawdzałem i wszystko świeci. :mysli:

Opublikowano

PS. Miron koło fajne ale wydaje mi się że tamte czarne było bardziej zadziorne miało pazur, a te wiadomo robi robote :shock3::slina:, ale tak do starszego pana "gentelmanta" w sam raz:decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
No dzięx za adaptacje Pajda! Może byś jeszcze ten czujnik mi wymienił? :naughty: Soprano sprawdzałem i wszystko świeci. :mysli:

nie ma za co :wink:

co do czujnika -> czujnik jest na skrzyni biegów dostęp tylko z kanału , sprawdź jeszcze bezpiecznik :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.