Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pajda trza ci pomóc:wink:

podziękował za dzisiaj :notworthy:

przy najbliższej okazji :drinks:

Nic mnie nie informujesz o tym ze będzie modzenie

to wyszło spontanicznie, miałem nic nie robic ale że pogoda sprzyjała to coś żeś mi z uchem ogarneli :naughty::whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurwin padla mi linka od szyby. To trza caly mechanizm czy da sie sama linke dorwac?

Opublikowano
Pajda trza ci pomóc:wink:

podziękował za dzisiaj :notworthy:

przy najbliższej okazji :drinks:

Nic mnie nie informujesz o tym ze będzie modzenie

to wyszło spontanicznie, miałem nic nie robic ale że pogoda sprzyjała to coś żeś mi z uchem ogarneli :naughty::whistling:

:kwasny:

Opublikowano
Kurwin padla mi linka od szyby. To trza caly mechanizm czy da sie sama linke dorwac?

mechanizm

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Pajda trza ci pomóc:wink:

podziękował za dzisiaj :notworthy:

przy najbliższej okazji :drinks:

Nic mnie nie informujesz o tym ze będzie modzenie

to wyszło spontanicznie, miałem nic nie robic ale że pogoda sprzyjała to coś żeś mi z uchem ogarneli :naughty::whistling:

:kwasny:

co się krzywisz ?

Opublikowano
Kurwin padla mi linka od szyby. To trza caly mechanizm czy da sie sama linke dorwac?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-linki-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szyby-fotostory-228991/

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

co się krzywisz ?

a bo tak

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

pajda dostałes PW - dzwoniłeś ?

Opublikowano
Kurwin padla mi linka od szyby. To trza caly mechanizm czy da sie sama linke dorwac?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-linki-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szyby-fotostory-228991/

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

co się krzywisz ?

a bo tak

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

pajda dostałes PW - dzwoniłeś ?

dostałem thx

Opublikowano

kupiłeś ?

Opublikowano

Psyt:decayed:

Opublikowano
kupiłeś ?

śledź wątek a będziesz na bieżąco :whistling::naughty:

Opublikowano

Quwa to ja o czymś nie wiem:kwasny:

Opublikowano
Quwa to ja o czymś nie wiem:kwasny:

:whistling::decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

To w B5 było juz CLH:shock3: :facepalm:a ja jeszcze u siebie tego nie mam:decayed:

Artur ma wszystko w swoim smerfie :naughty:

Ostatnio na spocie opowiadał że ryje mu beret taki zegarek jak miał kolega:

http://www.scificool.com/images/2008/01/michael-knight-rider-hoff.jpg

Z dobrego źródła wiem że już zamówił na przodek w swoim smerfie coś takiego:

KNIGHT RAIDER - STROBOSKOPY LINIJKA SKANER + pilot (3866389468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:polew: poparskałem monitor......Ty sie dobrze czujesz ? :polew:

Opublikowano

Ja też wczoraj ulepszyłem swój wóz, nowy ori aku siedzi w aucie.

Wartość pojazdu znowu poszła w górę :decayed:

Opublikowano

Witka :hi::hi:

Ja też wczoraj ulepszyłem swój wóz, nowy ori aku siedzi w aucie.

Wartość pojazdu znowu poszła w górę :decayed:

ile taki aku ? jakie ma parametry ? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Ori czyli jakiego producenta ?

Opublikowano
Witka :hi::hi:
Ja też wczoraj ulepszyłem swój wóz, nowy ori aku siedzi w aucie.

Wartość pojazdu znowu poszła w górę :decayed:

ile taki aku ? jakie ma parametry ? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Ori czyli jakiego producenta ?

normalna cena ok 550zł, 85Ah i 780A z tego co pamietam

ori, czyli uj mnie obchodzi czy to składał wietnamczyk, pakistanczyk czy gebels :wink:

PS. Made in Spain :wink:

Opublikowano

Psyt

Opublikowano
:hi:

Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ?

PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło :decayed:

Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie :kwasny:

Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią :grin:

Opublikowano
:hi:

Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ?

PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło :decayed:

Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie :kwasny:

Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią :grin:

jak w nowym samochodzie :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:

Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ?

PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło :decayed:

Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie :kwasny:

Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią :grin:

jak w nowym samochodzie :naughty::decayed:

Po jeździe volvo właśnie tak się czuję, jednak co audi to audi :kox:

Ps. Spalanie 10.9 po 2 dniach jazdy :grin:

Opublikowano

To się chlopcy bawili:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.