Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ?

PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło :decayed:

Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie :kwasny:

Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią :grin:

jak w nowym samochodzie :naughty::decayed:

Po jeździe volvo właśnie tak się czuję, jednak co audi to audi :kox:

Ps. Spalanie 10.9 po 2 dniach jazdy :grin:

:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najważniejsze że drugi drin wchodzi, dzisiaj wieczór pod kryptonimem "lekka najebka":kox:

Opublikowano

Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

Opublikowano

Pyrsk

Slucham. Z kim wypic?

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

To w B5 było juz CLH:shock3: :facepalm:a ja jeszcze u siebie tego nie mam:decayed:

Artur ma wszystko w swoim smerfie :naughty:

Ostatnio na spocie opowiadał że ryje mu beret taki zegarek jak miał kolega:

http://www.scificool.com/images/2008/01/michael-knight-rider-hoff.jpg

Z dobrego źródła wiem że już zamówił na przodek w swoim smerfie coś takiego:

KNIGHT RAIDER - STROBOSKOPY LINIJKA SKANER + pilot (3866389468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:polew: poparskałem monitor......Ty sie dobrze czujesz ? :polew:

Tu sobie możesz jeszcze domówić jakieś gadżety :wink:

Knight Rider electronics and accessories

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

jak to mówią starzy górale

najlepszą okazją jest brak okazji:naughty:

i tego trza się trzymać:naughty:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

54d159c226acbd262f705babb7eb7130_original.gif?1389609355

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

jak to mówią starzy górale

najlepszą okazją jest brak okazji:naughty:

i tego trza się trzymać:naughty:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/54d159c226acbd262f705babb7eb7130_original.gif?1389609355

mialem ja :wink:

Opublikowano

no to pyrsk :decayed: sprite + Stock

pod te dzisiejsze modzenie :banan::kox:

Opublikowano

Zdrówko .już tylko cola:facepalm:

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

jak to mówią starzy górale

najlepszą okazją jest brak okazji:naughty:

i tego trza się trzymać:naughty:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/54d159c226acbd262f705babb7eb7130_original.gif?1389609355

mialem ja :wink:

20131106194449uid2518.gif

Opublikowano

pssssssyt:wink:

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

jak to mówią starzy górale

najlepszą okazją jest brak okazji:naughty:

i tego trza się trzymać:naughty:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/54d159c226acbd262f705babb7eb7130_original.gif?1389609355

mialem ja :wink:

http://img5.repostuj.pl/20131106194449uid2518.gif

dobre tego niewidzialem :decayed: ale jak nie wierzysz to zapytaj Staska :wink: albo Keżora :decayed:

Opublikowano
Tobie to dobrze:decayed:

rano do roboty:facepalm:

Chciałbym mieć tyle okazji do picia co Ty :decayed:

A już nie wspomnę o Multisie :grin:

jak to mówią starzy górale

najlepszą okazją jest brak okazji:naughty:

i tego trza się trzymać:naughty:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/54d159c226acbd262f705babb7eb7130_original.gif?1389609355

mialem ja :wink:

http://img5.repostuj.pl/20131106194449uid2518.gif

dobre tego niewidzialem :decayed: ale jak nie wierzysz to zapytaj Staska :wink: albo Keżora :decayed:

no nie gadaj

comment_Y5XdAjO2tTIwQow0n97d85ATnWEQ1soU.gif

:polew::polew::laughing2:

Opublikowano

a tymczasem w ASO :decayed:

tumblr_mymadwegXs1rri4w3o1_500.jpg

Opublikowano

no to prysk dalej to samo sprite + stock :decayed:

comment_1xoPfANIUijnGkMz5tkwzRUBO2mXQJCW.gif

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

0423_4fd7_480.gif

Opublikowano

to psyt, Drogówka na C+

Opublikowano
to psyt, Drogówka na C+

widziałem, nawet w kinie na tym byłem

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

comment_78NhTP9vzEJcpCPgpvIoKfg2CKsJ3QqQ.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.