Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tylny spowalniacz wygląda :grin: przód tam jeszcze jakoś obleci

Problem jest taki, że tyłu nie da się raczej powiększyć, przód by można było, ale po uj iść w takie koszty :whistling:

Pogadaj z Arturem :decayed:

jestem.....:decayed:......

no niestety przy tym nie żadko spotykanym napędzie w b5....z tylnym hebelkiem nic nie zrobi.....chyba ,że założy osłony z 300 i wyklepie by jakoś wyglądało :grin::grin::grin:

:hi:

wzór ok , ale kolor jakoś mi nie leży, musiał byś te koła malnać na coś ciemniejszego ( grafit :eusathink:)

a i zrób coś jeszcze z tym akwarium :wink:

i załóż wątek :whistling:

dawno ma :wink:

:hi:

Stasiu, jest git, ja bym bardziej poszedł w pomalowanie dokładek pod kolor, ewentualnie ściema szyb ale nie wiem czy to aż takie ważne - zrób z Kędziorem virtual

:decayed:

Hamulcami się nie przejmuj, spore koszty w B5 a tył w ośce to rzeźba na maxa:whistling:

koszt przodu to to samo co b6/7 :wink:

a rozkręcone do tej samej prędkości 19" i 17" to dwa za***iście różne koła do wyhamowania :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i załóż wątek :whistling:

jest już 100 lat :whistling:

tak :eusathink:, ciekawe gdzie

widze że jesteś na bieżąco :whistling:

Opublikowano

w koszu :decayed:

Opublikowano
Pajda jak dalej chcesz plecy siedzeń z siatkami, pisz może puści same :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pakiet-schowek-siatki-uchwyt-napoje-lokciu-schowki-komplet-320628/

miło że o mnie pamiętasz, poszło już pw w tej sprawie , ale wiele chetnych na plecy :kwasny:

Opublikowano

Wiem że oplakujesz siadki do tej pody:decayed:

Opublikowano
Wiem że oplakujesz siadki do tej pody:decayed:

:grin:

Opublikowano

nie wiem co was jara w tych siatkach chyba sama chęć posiadania ich, miałem je w b5 i teraz mam ale nigdy z nich nie korzystałem - bo niby co tam wozić ? gazety ? :grin:

Opublikowano
nie wiem co was jara w tych siatkach chyba sama chęć posiadania ich, miałem je w b5 i teraz mam ale nigdy z nich nie korzystałem - bo niby co tam wozić ? gazety ? :grin:

+3 do mocy +5 do lansu :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ja też tego nie rozumie :grin:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
nie wiem co was jara w tych siatkach chyba sama chęć posiadania ich, miałem je w b5 i teraz mam ale nigdy z nich nie korzystałem - bo niby co tam wozić ? gazety ? :grin:

+3 do mocy +5 do lansu :decayed::decayed::decayed::decayed:

:grin:

Opublikowano

Pyrsk...

Opublikowano

Dobra 2 psyt :decayed: mała po wieczornej toalecie... ...pojedzona...mama przyjdzie z pracy to padnie jak zobaczy chatę :polew: po kilkugodzinnej zabawie 2.. dzieci ..

....oby tylko mała padła o przyzwoitej porze....

Opublikowano
Pajda jak dalej chcesz plecy siedzeń z siatkami, pisz może puści same :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pakiet-schowek-siatki-uchwyt-napoje-lokciu-schowki-komplet-320628/

klepniete

kiedy rezamy ?:decayed:

ja używam, a po za tym chce mieć pełny pakiet schowek :whistling:

Opublikowano

Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

Opublikowano
Pajda jak dalej chcesz plecy siedzeń z siatkami, pisz może puści same :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pakiet-schowek-siatki-uchwyt-napoje-lokciu-schowki-komplet-320628/

klepniete

kiedy rezamy ?:decayed:

ja używam, a po za tym chce mieć pełny pakiet schowek :whistling:

sobota może być,bo shopingu mam już dość :facepalm:
Opublikowano
Pajda jak dalej chcesz plecy siedzeń z siatkami, pisz może puści same :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pakiet-schowek-siatki-uchwyt-napoje-lokciu-schowki-komplet-320628/

klepniete

kiedy rezamy ?:decayed:

ja używam, a po za tym chce mieć pełny pakiet schowek :whistling:

rezaj rezaj za kilka lat odkupie ja od ciebie za 15tys :decayed:

Opublikowano
Pajda jak dalej chcesz plecy siedzeń z siatkami, pisz może puści same :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pakiet-schowek-siatki-uchwyt-napoje-lokciu-schowki-komplet-320628/

klepniete

kiedy rezamy ?:decayed:

ja używam, a po za tym chce mieć pełny pakiet schowek :whistling:

rezaj rezaj za kilka lat odkupie ja od ciebie za 15tys :decayed:

:polew:

za tyle to wole żonie zostawić :whistling:

Opublikowano

Ucho pamietaj o sobicie u mnie

Opublikowano
Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

poszło pv

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.