Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

poszło pv

mi też miałeś wysłać:wink:

skleroza :grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Ucho pamietaj o sobicie u mnie

kobiety się fochają jeszcze?:grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

damy rade

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie siatki to ja mam w serii :grin:

Opublikowano
takie siatki to ja mam w serii :grin:

też miałem :whistling: teraz sie z nich ucho cieszy :decayed:

Opublikowano

taaaa młody ma gdzie śmieci wkładać :polew::polew::polew:

Opublikowano
Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

poszło pv

mi też miałeś wysłać:wink:

skleroza :grin:

poszło pv

Opublikowano

danke :decayed:

Opublikowano
tylny spowalniacz wygląda :grin: przód tam jeszcze jakoś obleci

Problem jest taki, że tyłu nie da się raczej powiększyć, przód by można było, ale po uj iść w takie koszty :whistling:

Pogadaj z Arturem :decayed:

jestem.....:decayed:......

no niestety przy tym nie żadko spotykanym napędzie w b5....z tylnym hebelkiem nic nie zrobi.....chyba ,że założy osłony z 300 i wyklepie by jakoś wyglądało :grin::grin::grin:

:hi:

wzór ok , ale kolor jakoś mi nie leży, musiał byś te koła malnać na coś ciemniejszego ( grafit :eusathink:)

a i zrób coś jeszcze z tym akwarium :wink:

i załóż wątek :whistling:

dawno ma :wink:

:hi:

Stasiu, jest git, ja bym bardziej poszedł w pomalowanie dokładek pod kolor, ewentualnie ściema szyb ale nie wiem czy to aż takie ważne - zrób z Kędziorem virtual

:decayed:

Hamulcami się nie przejmuj, spore koszty w B5 a tył w ośce to rzeźba na maxa:whistling:

koszt przodu to to samo co b6/7 :wink:

a rozkręcone do tej samej prędkości 19" i 17" to dwa za***iście różne koła do wyhamowania :wink:

Chyba zapomniałeś o zmianie zwrotnic, wymianie łożysk i wymianie półosiek :wink:

Opublikowano
Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

poszło pv

mi też miałeś wysłać:wink:

skleroza :grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Ucho pamietaj o sobicie u mnie

kobiety się fochają jeszcze?:grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

damy rade

A co mnie to??? Wodka to wodka.. Chlopy to chlopy. Baby to h*je

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

tylny spowalniacz wygląda :grin: przód tam jeszcze jakoś obleci

Problem jest taki, że tyłu nie da się raczej powiększyć, przód by można było, ale po uj iść w takie koszty :whistling:

Pogadaj z Arturem :decayed:

jestem.....:decayed:......

no niestety przy tym nie żadko spotykanym napędzie w b5....z tylnym hebelkiem nic nie zrobi.....chyba ,że założy osłony z 300 i wyklepie by jakoś wyglądało :grin::grin::grin:

:hi:

wzór ok , ale kolor jakoś mi nie leży, musiał byś te koła malnać na coś ciemniejszego ( grafit :eusathink:)

a i zrób coś jeszcze z tym akwarium :wink:

i załóż wątek :whistling:

dawno ma :wink:

:hi:

Stasiu, jest git, ja bym bardziej poszedł w pomalowanie dokładek pod kolor, ewentualnie ściema szyb ale nie wiem czy to aż takie ważne - zrób z Kędziorem virtual

:decayed:

Hamulcami się nie przejmuj, spore koszty w B5 a tył w ośce to rzeźba na maxa:whistling:

koszt przodu to to samo co b6/7 :wink:

a rozkręcone do tej samej prędkości 19" i 17" to dwa za***iście różne koła do wyhamowania :wink:

Chyba zapomniałeś o zmianie zwrotnic, wymianie łożysk i wymianie półosiek :wink:

zwrotnice to dziś już 200 może....reszta zostaje przy jego silniku :wink:

Opublikowano

:hi:

Pajda. Jako ze jestem leń. Napisz mi nw pw ile cie za fele zabrali i namiar...

Pyrsk

poszło pv

mi też miałeś wysłać:wink:

skleroza :grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Ucho pamietaj o sobicie u mnie

kobiety się fochają jeszcze?:grin:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

damy rade

A co mnie to??? Wodka to wodka.. Chlopy to chlopy. Baby to h*je

:polew::polew::polew:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.