Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A widziałeś mój wpis na FB? Kolega ma swoje chyba Pirelli po sezonie do sprzedania za 400 zł

czytałem ściorane już jak na jeden sezon 6-7mm poza tym chcę nowe bo moja lekko nie ogarnia trakcji zimą :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie tak napisał asekuracyjnie :wink:

ale jak porównasz te 6 mm na allegro do tych od kumpla to wyglądają jakby były już zużyte i na śmietnik się nadawały, te wyglądają dobrze. Ja zawsze jeździłem na Dębicy :decayed:


PS: Teraz też mam :naughty:

Opublikowano

Werbel ogarnąłeś sobie warsztat ?

Siedzi na placu u Daneckiego za poleceniem mirona. Dzis jade do warszawy podkrasc bratu jakis woz na zastepstwo u jutro bede prowadzil sprawe dalej.

Dzieki wszystkim zaangazowanym.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

chciałem CI napisać, że mogę Ci pogonić moje zimówki, ale takich małych to ja nie mam :decayed:

Opublikowano

Fuldy biją na głowe te Dębice i Barumy.

Te Montero3 miałem u siebie w golfie i byłem mega zadowolony. Bracik ma w swojej astrze Baruma kupionego w tym samym czasie i biorąc pod uwage głośność to Fulda znów wygrywa.

Opublikowano

Miszka moje zdanie znasz na temat opon,drugie auto cioram na dębicach i jeszcze mnie nie zawiodły :D

Opublikowano

Też mam Fuldy ;)

Opublikowano

Do :bry: wieczór. Psssssssst (lemoniadka) Desperados. :kwasny:

Opublikowano

Zdrowie pany....

Czysta...

Żonce machłem firestony. Zobaczymy czy da rade....

Swoją drogą opinie na temat opon można wystawić porównując w tym samym czasie na tym samym wozie. I takich samych warunkach. A nie kto ile dał albo jakie ma opinie..

Reszta to marketing panowie...

Opublikowano

psyt Pany :D

Opublikowano

łyknąłem te Barumy, Dębice słabo wypadają w testach hamowania , co do innych zapewne macie rację ale tutaj musi wziąć rozsądek górę, autem jeździ moja i zrobiła nim w rok 14kkm z czego ja jebnąłem dwa kursy na Rzeszów i trzy do Wa-wy więc nie ma co szaleć

jednak mimo wszystko dziękuję za opinie :hi:

Turzol dzięki za podpinkę zaraz odpiszę na PW

+ małe foto ukazujące postępowanie choroby od przodu po sam tył i niszczący cały efekt zderzak tył :facepalm:

jak będę sprzedawał to będę musiał napisać - w rzeczywistości wygląda gorzej niż na zdjęciach :polew:

slw5mq8h.jpg

Opublikowano

Zderzak wygląda jakby lakiernik zdupi.. robotę i nie pasuje do lister i tylnego zderzaka :grin: bo lotka pod kolor wyszła :D

Opublikowano

Zderzak wygląda jakby lakiernik zdupi.. robotę i nie pasuje do lister i tylnego zderzaka :grin: bo lotka pod kolor wyszła :D

a co dziwne że góra i dół jakby od kompletu a to ori góra + malowana dokładka

Opublikowano

Swoją drogą jakby ktoś chciał to pogonię moje zimowe GY 205/55/16 - jutro zamieszczę ogłoszenie w odpowiednim dziale :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

łyknąłem te Barumy, Dębice słabo wypadają w testach hamowania , co do innych zapewne macie rację ale tutaj musi wziąć rozsądek górę, autem jeździ moja i zrobiła nim w rok 14kkm z czego ja jebnąłem dwa kursy na Rzeszów i trzy do Wa-wy więc nie ma co szaleć

jednak mimo wszystko dziękuję za opinie :hi:

Turzol dzięki za podpinkę zaraz odpiszę na PW

+ małe foto ukazujące postępowanie choroby od przodu po sam tył i niszczący cały efekt zderzak tył :facepalm:

jak będę sprzedawał to będę musiał napisać - w rzeczywistości wygląda gorzej niż na zdjęciach :polew:

slw5mq8h.jpg

miszka a ty z tyłu wozisz worki z cementem ?? przód 3 centy w dół :wink:

aha i jeszcze jedno gdzie ty masz hamulce :grin:

Opublikowano

77cc576a2a3bd995fffa6a6bdc6f6950_z_tekst


8090250c6a4c94c88f0280dda637b5b9_z_tekst:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.