Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty może w końcu może wyjedziesz,a nie tylko rezać :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro wolne no to psyt :beer:

Opublikowano

A i przy okazji clh żeby jeden z sjz przestał się czepiać ze w be5 juz to ma

Opublikowano

kto webasto ogarnie w b5 ??

Opublikowano

Ty może w końcu może wyjedziesz,a nie tylko rezać :D

Reza do sprawności :grin:

Opublikowano

A i przy okazji clh żeby jeden z sjz przestał się czepiać ze w be5 juz to ma

sorki...ja golasa nie kupowałem :grin:

Opublikowano

kto webasto ogarnie w b5 ??

I w C5 :naughty:

Opublikowano

Nie wiem jak sie zrobi cieplo. A co chcesz rezac?

mce+deszcz/zmierzch :naughty:
He he to jest ten co nic nie robi, i po co ci to?
Opublikowano

A i przy okazji clh żeby jeden z sjz przestał się czepiać ze w be5 juz to ma

sorki...ja golasa nie kupowałem :grin:

Uderz w stół a Arturoo się odezwie :grin:

Nie wiem jak sie zrobi cieplo. A co chcesz rezac?

mce+deszcz/zmierzch :naughty:
He he to jest ten co nic nie robi, i po co ci to?

A po co Tobie to :grin:

Opublikowano

ucho ...przez pajdę zawiść i przemawia.... :grin:...musi znowu coś podrezać by na czoło peletonu wyskoczyć

Opublikowano

A i przy okazji clh żeby jeden z sjz przestał się czepiać ze w be5 juz to ma

sorki...ja golasa nie kupowałem :grin:

Uderz w stół a Arturoo się odezwie :grin:

Nie wiem jak sie zrobi cieplo. A co chcesz rezac?

mce+deszcz/zmierzch :naughty:
He he to jest ten co nic nie robi, i po co ci to?

A po co Tobie to :grin:
W sumie to nie wiem,

Rezaj solardach [emoji6]

Opublikowano

pojeby - niby rezacze ale żaden jeszcze nie ma maszynki do robienia gały - a niby rezają to co niezbędne w samochodzie :grin:

Opublikowano

Miszka jak tam ogarnąłeś już silnik ?

Opublikowano

pojeby - niby rezacze ale żaden jeszcze nie ma maszynki do robienia gały - a niby rezają to co niezbędne w samochodzie :grin:

To już każdy z nas ma :wink: no nie maszynka ale też spełnia się :grin:

Webane będę miał jak Sylwia na forum wejdzie :facepalm::grin:

Opublikowano

pojeby - niby rezacze ale żaden jeszcze nie ma maszynki do robienia gały - a niby rezają to co niezbędne w samochodzie :grin:

kupili golasy, ja mam w serii :banan:

Opublikowano

:hi:

co tam rezacze

Ucho jesteś w kraju ?

będziesz we wtorek w KATO ?

odebrał bym sobie fanty

Opublikowano

Jestem w kraju,co do wtorku to nie wiem

Jak robisz ten tydzień?

Opublikowano

pojeby - niby rezacze ale żaden jeszcze nie ma maszynki do robienia gały - a niby rezają to co niezbędne w samochodzie :grin:

kupili golasy, ja mam w serii :banan:

+10 :grin:

Opublikowano

Siema z wieczora!

Ale tu rezaczy! :decayed:

Opublikowano

Miszka jak tam ogarnąłeś już silnik ?

mam nadzieję, że do końca tygodnia wyjadę z dziupli, jutro albo wtorek motor będzie u Artura, później jeszcze magiel i gazownik i do 2020 hulam, że aż miło wcześniej nie zmieniam :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.