Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to 20"..... :naughty:....

no bez sensu przeskakiwać o jeden rozmiar :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wiec tak

1- rs6 - te co miał akjam

2- rs6 - te co ma stan

3- s-liny w 19

4- stylingi 132 z bmw zestaw już można wychaczyc poniżej 4 tafli + opony + no i zmieniasz zawias albo upalasz po jednym zwoju z każdej sprężyny

5- 19 z Q5 takie miał Krycha w białej B5

6- tuaregi - te co ma majkel

7 - 3SDm 0.01

Opublikowano

Pajda ,a zwykłe eslajny ??w 19" :whistling:

zwykłe tzn daj foto poglądowe

te co masz na lato obecne ....tylko ciut większe ;)

Opublikowano
10941511_984138111614863_883541627472740
10896940_984138138281527_737901778484735

coś to wciepnął, z jakiegoś kalendarza z Bravo ? :decayed:

ja z bravo gill

Opublikowano
10941511_984138111614863_883541627472740
10896940_984138138281527_737901778484735

coś to wciepnął, z jakiegoś kalendarza z Bravo ? :decayed:

ja z bravo gill

chyba gey :grin:

Opublikowano

Pajda ,a zwykłe eslajny ??w 19" :whistling:

zwykłe tzn daj foto poglądowe

te co masz na lato obecne ....tylko ciut większe ;)

mówisz o tych ciemnych co mam, tzn miałem bo już śmigają od soboty na granatowym B5

a te s-line nie wychodziły w 19" jak juz to 20"

Opublikowano

a wiec tak

1- rs6 - te co miał akjam

2- rs6 - te co ma stan

3- s-liny w 19

4- stylingi 132 z bmw zestaw już można wychaczyc poniżej 4 tafli + opony + no i zmieniasz zawias albo upalasz po jednym zwoju z każdej sprężyny

5- 19 z Q5 takie miał Krycha w białej B5

6- tuaregi - te co ma majkel

7 - 3SDm 0.01

Ad.1Jestem za, I nikt z naszego grona ich nie ma :naughty: Niezniszczalna felga :cool:

Ad.2. Ma już Stan... dokładnie :cool:

Ad.3. Masz takie już tylko rozmiar mniejsze

Ad.4. Ale wygibasy z zawieszeniem

Ad.5. Nie mam zdania

Ad.6.Ma już Majkel

Ad.7 Mam w garazu ale jest tego co raz wiecej :decayed:

Opublikowano

Przecież on nic nie wybierze bo zawsze będzie hasło ze juz ktoś je ma

Niech kupi rotory bo nikt ich już nie chce bo Miron miał wszystkie możliwe

A jak nie to ja się poddaje

Opublikowano

Aaaa bym zapomnial Ad.1. Tez mam w garażu :naughty:

Opublikowano

Pajda wtorkowy spot u akjama na melinie

Będą 3 przymiarki

Opublikowano

RS6 czekają bo się o nie dobijają a sam sie zastanawiam czy je zostawić. Na oponach zrobiłem może 12tysi, może 13... Jeszcze na gwarancji. :guma:

Opublikowano

Niech kupi rotory bo nikt ich już nie chce bo Miron miał wszystkie możliwe

bardzo fajna felga.....

spoko, jak wezmę, od Ośka Rotory, moje będą do wzięcia :wink:

Opublikowano

3 SDM-Y TO I JA przymierze

Opublikowano

Multis zobacz no alledrogo i powiedz mi którą baterię mam kupić do tego mojego lapka żeby nie było wtopy i żebym był zadowolony :hi: Masz ta starą moją?


3 SDM-Y TO I JA przymierze

:tongue4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

RS6 czekają bo się o nie dobijają a sam sie zastanawiam czy je zostawić. Na oponach zrobiłem może 12tysi, może 13... Jeszcze na gwarancji. :guma:

no jak czekam na twój tel.(byłeś na garażu u kumpla po te felgi) i zapierdzielam do ciebie na przymiarkę nawet jak bedzie śniegiem walić

Opublikowano

No i po temacie

Stan bierze rotory

Ty bierzesz od Stasia rs6

A ja biorę 3sdm-y

Opublikowano

RS6 czekają bo się o nie dobijają a sam sie zastanawiam czy je zostawić. Na oponach zrobiłem może 12tysi, może 13... Jeszcze na gwarancji. :guma:

na chińskich to tak jakby 50 tys km :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.