Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

AD 1 - nic specjalnego

AD 2 - mogly by być :wink:

AD 3 - nie

AD 4 - raczej nie( zwłaszcza z tymi oponami)

AD 5 - kategorycznie nie

AD 6 - patrz pkt 1 :decayed:


BTW

Kurd, plastikowa ta wodzianka w tym sezonie :kwasny::jerk:

Opublikowano

Ad 1 napewno lepiej beda wygladac jak łopatki raz ze są świeższe dwa poprostu

no i te rs6 dam se rękę uwalić ze nie dzwonił i twierdzi ze to jakaś ściema


a tak poza tym :hi:



tyś znowu się nudził w robocie ? Sylwia miała rację, Ty masz nawet zasięg na poziom 600 :decayed:

zasięg mam do 680 poniżej coś już przerywa ale da się ogarnąć co nie co :huh:

Opublikowano

No a później wypadki na dole... :decayed:

Opublikowano

Ad1 hmm czy ja wiem , kolor nie ten

Ad2 ma je stanley - odpada

Ad3 nie

Ad4 no w miarę , ale ranty troche zjechane - trzeb by je dac do regeneracji

Ad5 nie

Ad6 podobne do ad1, kolor już lepiej , ale et nie takie

http://allegro.pl/felgi-audi-5x112-a4-b8-a6-c6-19-nowe-opony-i5208325184.html

http://allegro.pl/felgi-dla-audi-19-8-5j-5x112-et35-i4894255165.html

http://allegro.pl/felgi-alu-19-et35-5x100-5x112-vw-audi-skoda-i5110960660.html

Opublikowano

Tobie dogodzić

Opublikowano

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

oprych Twoje linki ...hmmmm :nuda:

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

masz fajne na oku...ja coś kupie w tym rozmiarze ;)

pajda te 5-cio ramienne hmmm :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

Takiego jak stanley nie będzie, bardzo mi się te koło podoba ale nie będziemy Przeca mieć takich samych felg na lato!

:hi:

oprych Twoje linki ...hmmmm :nuda:

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

masz fajne na oku...ja coś kupie w tym rozmiarze ;)

pajda te 5-cio ramienne hmmm :)

Które 5 ramienne?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.