Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak pod dzisiejszy dzień: :wink:

Prima-aprilisowy-%C5%BCart.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

Takiego jak stanley nie będzie, bardzo mi się te koło podoba ale nie będziemy Przeca mieć takich samych felg na lato!

jakie to ma znaczenie ? nie kumam nie kupisz sobie felg, które Ci się podobają bo Stan ma takie ? WTF ?

Opublikowano

Pajda.. moja rada jest taka, żebyś kupił coś ori w 19 calach, coś co ci się podoba... swojego czasu jezdzileś na rs6 od stasia i Ci się te koła podobały, więc wróć do nich... Tu widzę ze na siłę chcesz coś kupić i każdy podsyła ci linki z felgami, a to ma być Twój wybór i Tobie ma się to podobać...

Inna rzecz... jak masz kupić na chama jakieś 19 i to jeszcze w byle jakim wzorze to lepiej wrzuć fajne 17-stki ;)

Takiego jak stanley nie będzie, bardzo mi się te koło podoba ale nie będziemy Przeca mieć takich samych felg na lato

eee...tam takie same...jak walniesz w 20" to nie bd te same :naughty:

Opublikowano

201503311_wenprap.jpg

lawety nie tylko 2,5 zabierają

auto znajomego

2.0 TDI 170 KM - zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju (czerwona) i niestety kapa silnika, pompa poszła :kwasny: jeszcze nie wiadomo czy łańcuch czy coś i turbo też się zatarło :kwasny: ,

decyzja nie podjeta czy wymiana motor czy remont

Opublikowano

ojojjj...brzydko :kwasny:

Opublikowano

Psyyyyt...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Pajda, pomyśl nad tymi 19" z merca

tutaj masz ciut podobne na B5, fajne to koło będzie wyglądać :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5193366440

Opublikowano

...no te są ładne :naughty:

Opublikowano

Ale naciąg jest :grin:

Opublikowano

Pajda, pomyśl nad tymi 19" z merca

tutaj masz ciut podobne na B5, fajne to koło będzie wyglądać :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5193366440

to chyba nawet ktoś z forum sprzedaje

Opublikowano

Pajda, pomyśl nad tymi 19" z merca

tutaj masz ciut podobne na B5, fajne to koło będzie wyglądać :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5193366440

jakość do mnie nie przemawia , i jeszcze w 18" :facepalm:

chyba że ja odkupie od Ciebie te co masz a ty se szaftniesz te z merca :wink:

Opublikowano

Siemka po piłeczce :kox:

Opublikowano

Pajda, pomyśl nad tymi 19" z merca

tutaj masz ciut podobne na B5, fajne to koło będzie wyglądać :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5193366440

jakość do mnie nie przemawia , i jeszcze w 18" :facepalm:

chyba że ja odkupie od Ciebie te co masz a ty se szaftniesz te z merca :wink:

miałem na myśli te 19" z merca co Ci wczoraj wklejałem

o te mi chodziło

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-8-5j-9-5j-5x112-mercedes-i5054229840.html

dla mnie było by :jerk:

Opublikowano

Stachu ten link nie działa

Opublikowano

o...teraz tak :)

Opublikowano

Perełka Export pssyt :D

Opublikowano

...postanowienie na wielki tydzień...nie piję alkoholu...alkohol to zło... :bag:

...zostanie więcej po świetach :decayed:

Opublikowano

no ci powiem że nawet nawet :whistling:

ciekawe jak by na aucie wyglądały

Opublikowano

Druga perła... :decayed:


no ci powiem że nawet nawet :whistling:

ciekawe jak by na aucie wyglądały

Mnie tak średnio się widzą... Ale kto wie! Może na dobrej glebie by siadły. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.